Zbiórka na operację Endometriozy dla Justyny ze Stalów. Pomóż, udostępnij!

Codzienna rehabilitacja, liczne turnusy rehabilitacyjne i przebyte operacje poprawiły mój stan i wydawało się, że jestem o krok do przodu przed chorobą, ale niestety los nie był dla mnie łaskawy – pisze 30-letnia Justyna na oficjalnej stronie zbiórki poświęconej leczeniu i operacji Endometriozy.

Dalsze leczenie i koszty związane z operacją przekraczają możliwości finansowe Justyny, dlatego jak sama mówi, kieruje się do ludzi o dobrym sercu i prosi o symboliczne wpłaty. Pomoże jej to cieszyć się życiem bez bólu i pokonać chorobę.

Zebrane środki zostaną przeznaczone na operację, dalsze leczenie i rehabilitację, która jest niezbędna dla jej życia oraz pomoże jej lepiej funkcjonować na co dzień.

Link do zbiórki

By Marek Jedynak

Moją pasją i specjalizacją jest dziennikarstwo. Na co dzień tworzę wielotematyczne treści. Ściśle interesuje mnie szeroko pojęta piłka nożna, wykonuję także fotografie sportowe. Jestem autorem pracy: Klub "Siarka Tarnobrzeg" i jego społeczne otoczenie (dostęp: Biblioteka Pedagogiczna w Tarnobrzegu).

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
kasiawójcik
kasiawójcik
2 miesięcy temu

Miałam bardzo skomplikowany zabieg usuwania endometriozy głębokonaciekającej z użyciem plazmy argonowej w szpitalu medicover i zapłaciłam za ten zabieg o wiele mniej niż 60tys, w Polsce też są świetni specjaliści

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
©2020 - dzienniktarnobrzeski.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone