Piłkarze Siarki Tarnobrzeg rozpoczną swoje zmagania w drugiej części sezonu 2017/18

W najbliższą sobotę drużyna piłkarskiej Siarki Tarnobrzeg rozpocznie swoje zmagania w ramach drugiej części sezonu 2017/18 rozgrywek II ligi. Los chciał, aby zawodnicy trenera Włodzimierza Gąsiora zagrali swój pierwszy mecz w Katowicach.

Przypomnijmy, iż dwa pierwsze spotkania ( z Garbarnią Kraków i GKS-em Bełchatów), w których Siarkowcy mieli być gospodarzami nie doszły do skutku – przyczyną był niezbyt dobry stan murawy przy Alei Niepodległości 2.

Chcemy grać na suchych boiskach ponieważ prezentujemy techniczny styl. Nawiązując jeszcze do poprzednich dwóch kolejek – szkoda murawy i zdrowia zawodników, a perspektywa przyszłego meczu na tak grząskim boisku nie odpowiadałaby nam – stwierdził podczas czwartkowej konferencji prasowej, trener Siarki Tarnobrzeg Włodzimierz Gąsior

Teraz, wszystko wskazuje na to, że piłkarze z Tarnobrzega będą mogli zaprezentować formę wypracowywaną w okresie przygotowawczym.

Na zdjęciu radość piłkarzy Siarki po strzelonej bramce przez Witkowskiego
fot. Marek Jedynak

Sylwetka rywala i nadzieja na dobry mecz

Wyjazdowy rywal tarnobrzeżan jest drużyną niżej notowaną w aktualnym sezonie. Ostatnie spotkanie Siarki z Rozwojem zakończyło się bezbramkowym remisem. Jak będzie tym razem? Apetyty zawodników po przerwie zimowej, raczej ciężko będzie poskromić i pozostaje nam jednak nadzieja na wspaniałe widowisko.

W Tarnobrzegu zaś przy AN 2 bardzo prawdopodobne jest spotkanie Siarki z Legionovią. Biorąc pod uwagę cele jakie klub wskazał podczas ostatniej konferencji prasowej, możemy się spodziewać podobnych występów jakie widzieliśmy na jesieni w wykonaniu Tarnobrzeżan.

fot. Adam Jedynak

 

AKTUALNE STATYSTYKI ZNAJDZIESZ TUTAJ:

http://www.90minut.pl/liga/0/liga9324.html

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *