KTS ENEA Siarka Tarnobrzeg zagra o półfinał z austriackim Lienz. ENEA nowym sponsorem strategicznym drużyny trenera Zbigniewa Nęcka, mecz pokaże TVP SPORT

Trzeci Finał Ligi Mistrzów z udziałem tarnobrzeżanek? To bardzo możliwe, otóż klub KTS Tarnobrzeg pozyskał nowego sponsora strategicznego – jest nim ENEA. Przedsiębiorstwo to stawia na sportową rywalizację, bowiem współpracuje także z koszykarskim Stelmetem, który jest dość solidną i uznaną marką w Polsce. Tarnobrzeżanie bardzo przywykli do świetnych wyników osiąganych przez wielokrotne mistrzynie naszego kraju. 

Przyszła, piątkowa rywalizacja rozstrzygnie dopiero to, czy podopieczne Nęcka zakwalifikują się do półfinału tegorocznych rozgrywek Ligi Mistrzyń. Jednak dzięki finansowemu wsparciu producenta energii na polskim rynku zadanie może być z pewnych względów łatwiejsze. Niewątpliwie poziom jaki prezentują zawodniczki z Tarnobrzega nie ulegnie obniżce, wszystko wskazuje raczej na tendencje wzrostowe, warunki ku temu są coraz lepsze.

Austriacki Lienz napewno nie będzie łatwym przeciwnikiem i zrobi wszystko by utrudnić zadanie tarnobrzeżankom będącym w drodze po półfinał.

Klub zaprasza na mecz jutro (piątek – 09.02.2018) o godzinie 18:00 do hali MOSiR w Tarnobrzegu!

TVP Sport zrealizuje transmisję dla szerszego grona odbiorców

Dodatkowo za realizację tego widowiska odpowiedzialna będzie telewizja TVP SPORT, tak więc nieobecni kibice będą mogli przeżywać emocje przed telewizorami. Początek transmisji w piątek o godzinie 17:50 na kanale TVP Sport!

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: