Odnaleziono 85-letnią kobietę, która wyszła z domu w mroźną noc. Była u sąsiada

Jak informuje tarnobrzeska policja, 85- letnia mieszkanka Tarnobrzega była poszukiwana przez 35 policjantów. Po około 30 minutach odnaleziono ją zziębniętą na posesji sąsiada.

“Zgłoszenie o zaginięciu 85-letniej mieszkanki Tarnobrzega, dyżurny jednostki Policji otrzymał dziś po godz 7. Z przekazanych informacji wynikało, że seniorka w nocy wyszła z domu na tarnobrzeskim osiedlu Wielowieś i udała się w nieznanym kierunku. Kobieta była pod stałą opieką lekarską” – jak można przeczytać na stronie internetowej policji w Tarnobrzegu.

Policjanci podkreślają, że z uwagi na wiek zaginionej oraz panujący mróz, stwarzający dodatkowe zagrożenie dla jej życia, natychmiast do poszukiwań skierowano 35 policjantów.

Źródło: KMP Tarnobrzeg

Foto: KMP Tarnobrzeg

By Marek Jedynak

Moją pasją i specjalizacją jest dziennikarstwo. Na co dzień tworzę wielotematyczne treści. Ściśle interesuje mnie szeroko pojęta piłka nożna, wykonuję także fotografie sportowe. Jestem autorem pracy: Klub "Siarka Tarnobrzeg" i jego społeczne otoczenie (dostęp: Biblioteka Pedagogiczna w Tarnobrzegu).

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
©2020 - dzienniktarnobrzeski.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone