Ruszyły dziś szczepienia na COVID-19 w tarnobrzeskim szpitalu!

Jak poinformował portal wnp.pl w środę ruszyły szczepienia personelu medycznego w Wojewódzkim Szpitalu im. Zofii z Zamoyskich Tarnowskiej w Tarnobrzegu, dziś zaszczepionych zostało 30 osób, natomiast w czwartek zaszczepi się 45 osób.

“Do tej pory udział w programie zadeklarowało 375 pracowników naszego szpitala oraz 472 osoby z innych podmiotów medycznych i aptek. Cały czas zgłaszają się kolejni chętni” – wyjaśniła koordynator ds. szczepień placówki Bożena Pelc (za wnp.pl)

2250 szczepionek przeciw COVID-19 trafiło we wtorek i w środę do 29 szpitali na Podkarpaciu. Każdy z nich otrzymał po 75 szczepionek, natomiast do szpitala w Kolbuszowej dostarczono 150 szczepionek.

Do udziału w programie szczepień na Podkarpaciu zgłosiło się 344 podmiotów. Dysponują one ponad 500 zespołami. W tej grupie jest też 29 szpitali węzłowych, gdzie szczepieni są pracownicy służby zdrowia.

UWAGA! INFORMACJA DLA PERSONELU MEDYCZNEGO!

Zmiana terminu składania deklaracji o chęci szczepienia przeciwko COVID-19.
Nowy termin to:  14 stycznia 2021 r. do godziny 12:00.

By Marek Jedynak

Moją pasją i specjalizacją jest dziennikarstwo. Na co dzień tworzę wielotematyczne treści. Ściśle interesuje mnie szeroko pojęta piłka nożna, wykonuję także fotografie sportowe. Jestem autorem pracy: Klub "Siarka Tarnobrzeg" i jego społeczne otoczenie (dostęp: Biblioteka Pedagogiczna w Tarnobrzegu).

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
©2020 - dzienniktarnobrzeski.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone