Plan sparingów Wspólnoty Serbinów [Zima 2021]

W minionej rundzie jesiennej sezonu 2020/2021 w stalowowolskiej klasie A Wspólnota Serbinów rozegrała 16 meczów.

Połowę z rozegranych spotkań tarnobrzeska drużyna wygrała, a 6 razy była lepsza od rywali na własnym boisku. Osiem porażek zespołu Marka Kulczyckiego sprawiło jednak, że piłkarze z Serbinowa uplasowali się na 7 miejscu w ligowej tabeli stalowowolskiej klasy A.

Maciej Marzec – prezes Wspólnoty Serbinów o niedosycie, miejscu w tabeli i ewentualnych zmianach kadrowych [Komentarz]

Wspólnota Serbinów odczuwa spory niedosyt po meczach z niektórymi rywalami, ale dostrzega również pozytywy z pierwszej części sezonu.– Mamy niedosyt po takich meczach jak z Zakrzowem, Skopaniem, Wolą Baranowska na wyjeździe, gdzie mieliśmy więcej sytuacji a jednak przegraliśmy. Szkoda także dwóch meczów u siebie gdzie z Wielowsią wygrywamy do przerwy i na drugą połowę nie wychodzimy.
W Dąbrowicy nam po prostu nie wyszło. Cieszy to, że przez cała rundę w każdym meczu mogliśmy wygrać i nie ponieśliśmy żadnej wysokiej porażki
– mówi Maciej Marzec.

Priorytetem dla Wspólnoty okazuje się wprowadzanie młodzieży i wsparcie trenera: – Miejsca w tabeli nie planujemy, co będzie to będzie. Ważne żeby się utrzymać i żeby młodzież w drugiej drużynie się ogrywała z seniorami. Nasz trener ma pierwsza rundę za sobą więc będzie tylko lepiej. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jego pracy i ma pełne poparcie zarządu – dodaje Marzec.

Drużyna z Serbinowa zamierza także być aktywna w zimowym oknie transferowym i pozyskać dwóch nowych zawodników: –Nie odejdzie raczej nikt na ten moment, chyba że ze względów osobistych. Możliwe, że wróci do nas Damian Chmielewski, bo jest wypożyczony z Juniora, a poza tym mamy na oku dwóch bardzo dobrych chłopaków, ale zima jest długa więc zobaczymy – zakończył sternik Wspólnoty Serbinów.

Wspólnota Serbinów – plan sparingów – zima 2021

14.02.2021 KS Żupawa
21.02.2021 KS Koprzywianka Koprzywnica
27.02.2021 LZS Strzelec Dąbrowica
07.03.2021 OKS Wielowieś
14.03.2021 KS Wisan Skopanie

By Marek Jedynak

Moją pasją i specjalizacją jest dziennikarstwo. Na co dzień tworzę wielotematyczne treści. Ściśle interesuje mnie szeroko pojęta piłka nożna, wykonuję także fotografie sportowe. Jestem autorem pracy: Klub "Siarka Tarnobrzeg" i jego społeczne otoczenie (dostęp: Biblioteka Pedagogiczna w Tarnobrzegu).

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
©2020 - dzienniktarnobrzeski.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone