Rząd przedłużył czas na oddawanie głosów w projekcie „Pod biało-czerwoną”. Tarnobrzeg jeszcze nie ma 100%!

„Pod biało-czerwoną” to akcja dla gmin, które zbiorą odpowiednią liczbę podpisów wyrażających chęć wywieszenia w miejscu publicznym flagi narodowej. Zakup masztu i flagi sfinansuje rząd.

„Celem projektu jest godne upamiętnienie zwycięstwa wojsk Rzeczypospolitej nad armią bolszewicką w Bitwie Warszawskiej 1920 roku. Umieszczenie flagi na maszcie w wyjątkowym miejscu to dowód na to jak ważne są symbole narodowe w życiu Polaków. Te, za które życie w walce o wolność Ojczyzny poświęcali nasi przodkowie” – czytamy w opisie projektu.

Głosy poparcia składane są elektronicznie, poprzez wypełnienie krótkiej ankiety dostępnej na stronie: https://bialoczerwona.www.gov.pl/ Głosy oddawać mogą osoby fizyczne, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, zamieszkałe na terenie danej gminy. Głosowanie trwa do 31 grudnia do godz. 23.59. Gdy uzbieramy 500 głosów koszt zakupu i instalacji masztu zostanie pokryty ze środków rządowych.

Głosowanie w gminie Tarnobrzeg – “Pod biało-czerwoną”

Więcej: https://www.gov.pl/web/bialoczerwona/pod-bialo-czerwona

By Marek Jedynak

Moją pasją i specjalizacją jest dziennikarstwo. Na co dzień tworzę wielotematyczne treści. Ściśle interesuje mnie szeroko pojęta piłka nożna, wykonuję także fotografie sportowe. Jestem autorem pracy: Klub "Siarka Tarnobrzeg" i jego społeczne otoczenie (dostęp: Biblioteka Pedagogiczna w Tarnobrzegu).

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
©2020 - dzienniktarnobrzeski.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone