Koronawirus a ubezpieczenie – co należy wiedzieć?

Sytuacja związana z COVID-19 i panującą na świecie pandemią silnie wpływa na otaczającą nas rzeczywistość. Mnożą się pytania: Co będzie, jeśli zachoruję? Kto zajmie się dziećmi? Co będzie z moją rodziną, jeśli umrę na COVID-19? A jeśli wyzdrowieję, czy będę miał za co żyć?

Każdy z nas wygląda końca tej sytuacji, chcemy wrócić do normalności. Dziadkowie chcą spotkać się z wnukami, ciężarne kobiety przestać martwić się o swoje i dziecka zdrowie. Czekamy z niecierpliwością na ten dzień. Ta trudna sytuacja silnie wpływa na naszą rzeczywistość. Dostosowaliśmy się do panujących wymogów i próbujemy jakoś żyć, choć strach i obawę nosimy w sobie. Zaraz pewnie podniosą się głosy, że na inne choroby ludzie też umierają, a odsetek umieralności jest znaczenie większy.
Tak, zgadzam się. Jest jednak różnica, tamte choroby lekarze i personel medyczny znają i mają środki, aby z nimi walczyć.

Czy wiesz, że każde Towarzystwo Ubezpieczeniowe, z którym współpracuję, wypłaci Ci świadczenie za pobyt w szpitalu, gdy zachorujesz na COVID-19?

Tak samo się stanie, jeśli COVID-19 z Tobą wygra. Możesz być pewien, że Twoja rodzina będzie miała zaplecze finansowe, gdy Ciebie zabraknie. Potrzebujesz konsultacji? Twój ubezpieczyciel dysponuje infolinią, na którą możesz zadzwonić, by rozwiać swoje wątpliwości. Te wszystkie świadczenia, o których Państwu piszę, dotyczą oczywiście nie tylko koronawirusa, ale każdej innej choroby czy wypadku. Pytacie mnie często o prywatną opiekę medyczną z szerokimi możliwościami diagnostyki i wizyt lekarskich oraz pielęgniarskich.

Tak, mam w swojej ofercie takie rozwiązania, gdzie lekarz przyjmuje bez kolejki, a pielęgniarka przychodzi do Ciebie, kiedy Ty nie możesz. Gdzie w standardzie są coroczne badania kontrolne, a nawet wizyty u stomatologa. Za co będę żył ja i moja rodzina, jeśli zachoruję? To kolejne powtarzające się pytanie. Jeśli i Ty je sobie stawiasz, mam dla Ciebie rozwiązanie. Przy wypłacie tego świadczenia nie jest ważne, czy Twoja pensja została „uszczuplona” z powodu choroby czy wypadku. Z doświadczenia wiem, że Towarzystwa Ubezpieczeniowe, z którymi współpracuję, wypłacają je szybko i zgodnie z zawartą umową.

Komisja Nadzoru Finansowego dba nie tylko o płynność finansową Towarzystw Ubezpieczeniowych, ale pilnuje też, by w dobie koronawirusa wypłaciły co Ci się należy

W zaskakujących momentach, które nas dotknęły, działam dla Was elastycznie. Już niedługo będę mogła zaprosić Was do mojego biura przy ul. Moniuszki 5 w Tarnobrzegu, na rozmowę przy kawie o ubezpieczeniach, a dziś proponuję rozwiązania ułatwiające zakup polisy oraz jej obsługę. Pojawiła się możliwość, która będzie wprowadzona na stałe, wysyłania polisy e-mailem, bez konieczności podpisania jej przez Ciebie.

#Nie jesteś sam – zadzwoń, napisz. Pomogę. Magdalena Iskra-Kaźmierska 604 591 114 magda.ubezpieczenia@onet.pl portfel-ubezpieczenia

Materiał partnera zewnętrznego

By Marek Jedynak

Moją pasją i specjalizacją jest dziennikarstwo. Na co dzień tworzę wielotematyczne treści. Ściśle interesuje mnie szeroko pojęta piłka nożna, wykonuję także fotografie sportowe. Jestem autorem pracy: Klub "Siarka Tarnobrzeg" i jego społeczne otoczenie (dostęp: Biblioteka Pedagogiczna w Tarnobrzegu).

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
©2020 - dzienniktarnobrzeski.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone