Siarka II Tarnobrzeg – Stal Nowa Dęba 5:1. Wyraźne zwycięstwo tarnobrzeskich rezerw na zdjęciach! [FOTO]

Siarka II Tarnobrzeg nieźle rozpoczęła sobotnie zawody (1:0) i pomimo samobójczego gola w pierwszej części gry (1:1), wyszła na prowadzenie (2:1) przed przerwą. Rozpędzona drużyna Artura Szkutnika nie zatrzymała się w drugich 45 minutach i zagrała świetnie w tej części meczu (3:0) przy ulicy Zwierzynieckiej.

Tarnobrzeżanie pokonali Stal Nową Dębę w 15. kolejce stalowowolskiej klasy okręgowej aż 5:1 po bramkach Rogali, Pachochy, Wdowiaka i Nowickiego. Gola samobójczego trafił Misiak.

Poniżej galeria zdjęć z meczu Siarka II Tarnobrzeg – Stal Nowa Dęba 5:1 (2:1)