Cezary K. zatrzymany. Miał grozić Robertowi Lewandowskiemu

Jak podaje portal tvp.info policja zatrzymała dziś Cezarego K. byłego menedżera Roberta Lewandowskiego.

Od dawna mówiło się już o tym, że panowie nie darzą się wzajemną sympatią, pomimo wcześniejszej współpracy. Cezary K. miał domagać się od Roberta Lewandowskiego zapłaty 20 milionów euro. Chodzi o udziały w spółce RL Managment, jak ustalili wcześniej dziennikarze portalu wirtualnemedia.pl.

Jak podaje tvp.info do zatrzymania K. doszło we wtorek nad ranem na polecenie Prokuratury Regionalnej w Warszawie. Czynności dokonali funkcjonariusze Komendy Stołecznej Policji.

Jak informuje Prokuratura Regionalna w Warszawie śledztwo dotyczy kierowania gróźb karalnych wobec „wybitnego polskiego piłkarza, byłego klienta i współpracownika zatrzymanego, celem zmuszenia pokrzywdzonego do zapłaty kwoty 20 mln euro na rzecz Cezarego K”.

Zatrzymany usłyszy zarzuty w siedzibie prokuratury. Po czynnościach prokuratura zdecyduje o zastosowaniu środków zapobiegawczych.

By Marek Jedynak

Moją pasją i specjalizacją jest dziennikarstwo. Na co dzień tworzę wielotematyczne treści. Ściśle interesuje mnie szeroko pojęta piłka nożna, wykonuję także fotografie sportowe. Jestem autorem pracy: Klub "Siarka Tarnobrzeg" i jego społeczne otoczenie (dostęp: Biblioteka Pedagogiczna w Tarnobrzegu).

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
©2020 - dzienniktarnobrzeski.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone