Kobiety ulicami Tarnobrzega przejdą dziś pod biuro PiS – [ZOBACZ TRASĘ SPACERU]

Tarnobrzeski spacer tak jak inne w równoległym czasie w Polsce, jest organizowany w akcie protestu przeciwko wyrokowi Trybunału Konstytucyjnego, w którym sędziowie orzekli o niekonstytucyjności przepisów dotyczących aborcji w przypadku ciężkiego upośledzenia płodu.

Wydarzenie odbędzie się dziś (25.10.2020) i rozpocznie o godzinie 18. Uczestnicy wyruszą spod fontanny na Placu A. Surowieckiego, potem przejdą ulicą Mickiewicza pod pomnik Bartosza Głowackiego, w tym biuro Prawa i Sprawiedliwości na przeciwko Pubu Końca Nie Widać.

Wybieramy się jutro na spacer, w końcu trzeba korzystać z ciepłych wieczorów i resztek naszych praw. Bierzemy ze sobą parasolki i znicze. Pokażemy, że to nie jest nam obojętne!
Towarzystwo kobiet w każdym wieku jest mile widziane. Zabierzecie ze sobą swoich partnerów, dzieci i znajomych. Niech wszyscy się dowiedzą, że Tarnobrzeg nie jest obojętny na to, co się wokół dzieje. Oczywiście dystans, dezynfekcja, maseczka. Spacerujemy w grupach 5osobowych.
Start o godzinie 18:00 spod Fontanny obok Urzędu Miasta
– informują organizatorzy.

LINK DO WYDARZENIA NA FB: https://www.facebook.com/events/1468912159968721/

By Marek Jedynak

Moją pasją i specjalizacją jest dziennikarstwo. Na co dzień tworzę wielotematyczne treści. Ściśle interesuje mnie szeroko pojęta piłka nożna, wykonuję także fotografie sportowe. Jestem autorem pracy: Klub "Siarka Tarnobrzeg" i jego społeczne otoczenie (dostęp: Biblioteka Pedagogiczna w Tarnobrzegu).

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] O godzinie 18. około 200 osób uczestniczyło w Spacerze Kobiet. Wydarzenie miało w przypadku większości uczestników charakter pokojowy. Kobiety i młodzi […]

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
©2020 - dzienniktarnobrzeski.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone