Tarnobrzeg. 37-latek zatrzymany za posiadanie narkotyków

Za posiadanie środków odurzających odpowie 37-letni mieszkaniec Tarnobrzega. Mężczyzna na widok radiowozu schował się za garaż.

Wczoraj, przed godz. 15, policjanci pełniący służbę na terenie Tarnobrzega zauważyli w rejonie stawów hodowlanych przy ul. M. Curie-Skłodowskiej mężczyznę, który na widok oznakowanego radiowozu schował się za pobliski garaż.

Mundurowi postanowili sprawdzić, przyczynę nerwowego zachowania mężczyzny. W trakcie prowadzonej interwencji mężczyzna zachowywał się nerwowo, nie potrafił w logiczny sposób wytłumaczyć w jakim celu przebywa w tym miejscu i drżały mu ręce. Okazało się, że 37-letni mieszkaniec Tarnobrzega posiadał przy sobie susz roślinny oraz szklaną lufkę.

Funkcjonariusze przewieźli 37-latka do jednostki. Policyjny tester potwierdził, że zabezpieczony susz to środki odurzające w postaci konopi indyjskich. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Policjanci przedstawili mu zarzut, do którego się przyznał.

Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii posiadanie narkotyków jest przestępstwem zagrożonym karą pozbawienia wolności do 3 lat.

Źródło: KMP Tarnobrzeg

By Marek Jedynak

Moją pasją i specjalizacją jest dziennikarstwo. Na co dzień tworzę wielotematyczne treści. Ściśle interesuje mnie szeroko pojęta piłka nożna, wykonuję także fotografie sportowe. Jestem autorem pracy: Klub "Siarka Tarnobrzeg" i jego społeczne otoczenie (dostęp: Biblioteka Pedagogiczna w Tarnobrzegu).

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
©2020 - dzienniktarnobrzeski.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone