Słynny krakowski klub fitness odwiedzili już policjanci

Zdjęcie poglądowe / Pixabay

Przypomnijmy, że od niedawna obowiązuje nowe rozporządzenie Prezesa Rady Ministrów w sprawie zakazu prowadzenia basenów, siłowni i centrów fitness. Klub Atlantic Sports w Krakowie w nietypowy sposób zareagował na taką sytuację.

Krakowski klub fitness postanowił zareagować na taki obrót spraw i przeobraził się w sklep ze sprzętem do ćwiczeń. Klienci mają możliwość jego testowania. W klubie ludzie mieliby także spotykać się podczas zgromadzeń religijnych związku pn. “Kościół Zdrowego Ciała”.

Małopolska policja przeprowadziła weekendową kontrolę w sklepie, jednak na razie nie podjęła żadnych działań. Sprawa zostanie skonsultowana z sanepidem.

Personel został wylegitymowany, wysłuchaliśmy ich wyjaśnień. Weryfikujemy całą sytuację, zabezpieczyliśmy m.in. dokumenty fiskalne. Będziemy to konsultować z sanepidem i innymi organami administracji. Na razie nie oceniamy, czy doszło do naruszenia przepisów – powiedział w rozmowie z Gazetą Krakowską, rzecznik prasowy policji w Krakowie, Sebastian Gleń.

By Marek Jedynak

Moją pasją i specjalizacją jest dziennikarstwo. Na co dzień tworzę wielotematyczne treści. Ściśle interesuje mnie szeroko pojęta piłka nożna, wykonuję także fotografie sportowe. Jestem autorem pracy: Klub "Siarka Tarnobrzeg" i jego społeczne otoczenie (dostęp: Biblioteka Pedagogiczna w Tarnobrzegu).

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
©2020 - dzienniktarnobrzeski.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone