Tarnobrzeg. Prezydent Dariusz Bożek prosi o udział w badaniu oceniającym efekty realizacji Lokalnego Programu Rewitalizacji Miasta

Prezydent miasta zaprasza do udziału w badaniu ankietowym mającym na celu ocenę jakości życia w odniesieniu do celów ujętych w Lokalnym Programie Rewitalizacji Miasta Tarnobrzega na lata 2016-2023. Ankieta jest całkowicie anonimowa.

Celem Lokalnego Programu Rewitalizacji Miasta Tarnobrzeg na lata 2016-2023 jest wyprowadzenie miasta z sytuacji kryzysowej obejmującej degradację przestrzeni miejskiej, gospodarczej oraz ekologicznej poprzez znalezienie dla wyodrębnionych obszarów nowych funkcji oraz stworzenie warunków do bardziej dynamicznego i nastawionego na potrzeby lokalne rozwoju.

Wizja:

  1. Osiedla Przywiśle, Serbinów i Wielopole to aktywne społecznie centrum miasta, o wysokiej jakości życia, z dobrze rozwiniętą infrastrukturą społeczną i techniczną oraz bogatą ofertą usług.
  2. Przestrzeń wokół Jeziora Tarnobrzeskiego to regionalne centrum rekreacji i wypoczynku.

Ankieta dostępna jest pod adresem: https://forms.gle/4rCP3Dfjtixpd8y38

Źródło: UM Tarnobrzega

By Marek Jedynak

Moją pasją i specjalizacją jest dziennikarstwo. Na co dzień tworzę wielotematyczne treści. Ściśle interesuje mnie szeroko pojęta piłka nożna, wykonuję także fotografie sportowe. Jestem autorem pracy: Klub "Siarka Tarnobrzeg" i jego społeczne otoczenie (dostęp: Biblioteka Pedagogiczna w Tarnobrzegu).

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
©2020 - dzienniktarnobrzeski.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone