Podlasie Biała Podlaska – Siarka Tarnobrzeg. Jak mawia klasyk, 2:0 to niebezpieczny wynik!

Siarka Tarnobrzeg doznała wstydliwej porażki w meczu na wyjeździe z Podlasiem Biała Podlaska. Piłkarze Grzegorza Opalińskiego prowadzili do przerwy już 2:0!

W ostatnim czasie Stal Stalowa Wola (2:3 z Jutrzenką w środę) i Siarka Tarnobrzeg (dziś) przekonały się że 2:0 to rzeczywiście niebezpieczny wynik. Obie ekipy w tym tygodniu w podobny sposób przegrały swoje mecze, odpowiednio: z Jutrzenką Giebułtów i Podlasiem Biała Podlaska.

Sobotnie spotkanie 15. kolejki 3 ligi grupy 4, w Białej Podlaskiej rozpoczęło się dobrze dla Siarki. Pierwszą bramkę dla zielono-czarno-żółtych trafił Arkadiusz Gajewski. Prowadzenie gości przed przerwą zdążył podwyższyć jeszcze Kamil Kargulewicz, strzelając gola do szatni.

Wydawało się, że drużyna Opalińskiego nie może już sobie niczym zaszkodzić w tym spotkaniu. Jednak w drugiej połowie to gospodarze zagrali dużo lepiej: zdołali strzelić kontaktową bramkę, następnie odrobić straty, a po rzucie karnym w 89 minucie(!) wyjść na prowadzenie.

Wszystkie bramki padły za sprawą jednego zawodnika i trzeba podkreślić że świetne zawody rozegrał w sobotę Kamil Kocoł, którego właśnie hat-trick zapewnił wygraną ekipie Rafała Borysiuka.

W następnej ligowej kolejce Siarka zmierzy się na własnym stadionie z KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski. Mecz zostanie rozegrany już przy pustych trybunach ze względu na aktualne rozporządzenie Prezesa Rady Ministrów.