Tarnobrzeg: Były radny apeluje do prezydenta Dariusza Bożka ws. wznowienia przejęcia dworca PKP

fot. Marek Jedynak

Witold Zych, były radny Rady Miasta i kandydat na prezydenta Tarnobrzega w wyborach samorządowych w 2018 roku, zwrócił się w piątek z apelem do prezydenta miasta o wznowienie procedury przejęcia dworca PKP.

Poniżej treść apelu (pisownia oryginalna):

Panie prezydencie Dariusz Bożek apeluję do pana o wznowienie procedury przejęcia dworca PKP wraz z otaczającym go terenem rozpoczętej przez prezydenta Grzegorza Kiełba, która została zatrzymana w 2018 roku przez p.o. prezydenta K. Kalinkę z PiS. To już nie tylko Rzeszów, o jakim pisałem ostatnio, ale nawet Kolbuszowa buduje swoje Centrum Komunikacyjne na bazie dworca, który co warto podkreślić otrzymała nieodpłatnie od PKP w 2017 r. Dość już tej obojętności ze strony pana administracji i wstydu, jaki spotyka nasze miasto, które ma dworzec “zabity dechami”. Proszę nie marnować czasu i zaufania społecznego, jakie otrzymał pan w wyborach i podjąć zdecydowane kroki w tym kierunku.

By Marek Jedynak

Moją pasją i specjalizacją jest dziennikarstwo. Na co dzień tworzę wielotematyczne treści. Ściśle interesuje mnie szeroko pojęta piłka nożna, wykonuję także fotografie sportowe. Jestem autorem pracy: Klub "Siarka Tarnobrzeg" i jego społeczne otoczenie (dostęp: Biblioteka Pedagogiczna w Tarnobrzegu).

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
©2020 - dzienniktarnobrzeski.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone