– Sobotnia interwencja funkcjonariuszy przy ulicy Sandomierskiej, została przeprowadzona w sposób prawidłowy. [Komentarz tarnobrzeskiej policji]

– Osoba, która wzywa patrol policji na interwencje celem naruszenia rozporządzenia Rady Ministrów a sama nie wywiązuje się z tego obostrzenia, musi liczyć się z konsekwencjami. Interwencja nie potwierdziła, aby ktokolwiek poza dwiema osobami złamał rozporządzenie Rady Ministrów. Policjanci wysłali wnioski do sądu o ukaranie tych osób. Rozpatrzy je sąd – mówi Beata Jędrzejewska – Wrona, oficer prasowy tarnobrzeskiej policji.

– Od soboty nie tylko Tarnobrzeg, ale cały nasz kraj znajduje się w strefie żółtej. Policjanci poinformowali osoby na miejscu o obowiązku zasłaniania ust i nosa w przestrzeni publicznej.

By Marek Jedynak

Moją pasją i specjalizacją jest dziennikarstwo. Na co dzień tworzę wielotematyczne treści. Ściśle interesuje mnie szeroko pojęta piłka nożna, wykonuję także fotografie sportowe. Jestem autorem pracy: Klub "Siarka Tarnobrzeg" i jego społeczne otoczenie (dostęp: Biblioteka Pedagogiczna w Tarnobrzegu).

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
©2020 - dzienniktarnobrzeski.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone