Od jutra wrócą czasowe ograniczenia w magistracie przy ulicy Mickiewicza 7!

Od dnia 13 października 2020 r. do 23 października 2020 r. wprowadza się czasowe ograniczenie w bezpośredniej obsłudze Interesantów w Urzędzie Miasta Tarnobrzega, zwanym dalej „Urzędem”, polegające na wykonywaniu zadań przez Urząd w sposób wyłączający bezpośrednią obsługę interesantów Dokumenty i wnioski kierowane do Urzędu należy składać elektronicznie, za pośrednictwem poczty lub poprzez umieszczenie ich w pojemniku ustawionym przy wejściu do budynku Urzędu przy ul. Mickiewicza 7.

Ograniczenie powyższe nie ma zastosowania:

1 ) do rejestracji stanu cywilnego;

2 ) do spraw ewidencji ludności i dowodów osobistych;

3 ) do potwierdzania profilu zaufanego;

4 ) do odbioru (po uregulowaniu ewentualnych należnych opłat):

a ) wypisów i wyrysów z ewidencji gruntów i budynków;

b ) tablic rejestracyjnych i dowodów rejestracyjnych oraz praw jazdy;

c ) dowodów osobistych;

d ) zaświadczeń i informacji o przeznaczeniu terenów w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego;

5 ) do oględzin drzew lub krzewów poprzedzających wydanie zezwolenia na ich usunięcie;

6 ) do funkcjonowania Komisji wyborczej organizującej głosowanie na projekty w ramach budżetu obywatelskiego miasta Tarnobrzega na 2021 rok.

7 ) do spraw związanych z obsługą wniosków w ramach Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej;

8 ) do funkcjonowania Gminnego Punktu Spisowego dla rolników chcących skorzystać z samospisu internetowego, prowadzonego w ramach Powszechnego Spisu Rolnego w “Punkcie konsultacyjnym”, zlokalizowanym w budynku przy ul. Mickiewicza 7a;

9 ) do zadania związanego z wyłożeniem projektu operatu opisowo-kartograficznego modernizacji ewidencji gruntów i budynków dla obrębów: Sielec, Sobów, Wielowieś i Zakrzów położonych w Gminie Tarnobrzeg, udostępnionego w “Punkcie konsultacyjnym” w budynku Urzędu przy ul. Mickiewicza 7a.

Sprawy, o których mowa w pkt 1-7, należy załatwiać osobiście w budynku Urzędu przy ul. Mickiewicza 7. W kontakcie osobistym interesantów z pracownikami Urzędu wykorzystywana jest bariera ochronna i odpowiednie środki ochrony indywidualnej, w które wyposażeni są pracownicy Urzędu.

Nie ma możliwości dostępu Interesantów do płatności w Kasie Urzędu Miasta Tarnobrzega.

Z uwagi na montaż bariery ochronnej w przedsionku budynku przy ul. Mickiewicza 7 uprzejmie proszę, aby pracownicy wchodzili do ww. budynku tylnymi drzwiami, od strony parkingu.

By Marek Jedynak

Moją pasją i specjalizacją jest dziennikarstwo. Na co dzień tworzę wielotematyczne treści. Ściśle interesuje mnie szeroko pojęta piłka nożna, wykonuję także fotografie sportowe. Jestem autorem pracy: Klub "Siarka Tarnobrzeg" i jego społeczne otoczenie (dostęp: Biblioteka Pedagogiczna w Tarnobrzegu).

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
©2020 - dzienniktarnobrzeski.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone