Kradzież i rozbój w markecie Kaufland. Policjanci proszą o kontakt!

Trwa dochodzenie dotyczące kradzieży rozbójniczej, do której doszło w markecie spożywczym Kaufland w Tarnobrzegu. Policjanci ustalają świadków przestępstwa i tożsamość kobiety, która ucierpiała w tym zdarzeniu.

Tarnobrzescy policjanci prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży rozbójniczej, do której doszło 28 sierpnia 2020 r. w markecie spożywczym Kaufland w Tarnobrzegu. Z ustaleń policjantów wynika, że sprawca po kradzieży słuchawek i kabla, w celu utrzymania się w posiadaniu tych rzeczy, użył przemocy wobec interweniującego pracownika ochrony – odpychał go, szarpał, następnie popchnął na niego przypadkową kobietę, czym naruszył jej nietykalność cielesną. Mężczyzna próbował uciec z łupem.

Wszystkie osoby będące świadkami tego zdarzenia, a w szczególności kobietę, której dobro zostało naruszone, proszone są o kontakt osobisty z policjantami wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu ul. 1 Maja 2, pokój nr. 112, lub telefoniczny na numery: 47 825 34 41, 47 825 34 24

Źródło: KMP Tarnobrzeg

By Marek Jedynak

Moją pasją i specjalizacją jest dziennikarstwo. Na co dzień tworzę wielotematyczne treści. Ściśle interesuje mnie szeroko pojęta piłka nożna, wykonuję także fotografie sportowe. Jestem autorem pracy: Klub "Siarka Tarnobrzeg" i jego społeczne otoczenie (dostęp: Biblioteka Pedagogiczna w Tarnobrzegu).

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
©2020 - dzienniktarnobrzeski.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone