Tarnobrzeg. Śmierć rowerzysty. Policja szuka świadków zdarzenia!

Policjanci prowadzą śledztwo powierzone przez Prokuraturę Rejonową w Tarnobrzegu w sprawie zdarzenia drogowego z udziałem rowerzysty, do którego doszło w dniu 15 września br. około godz. 17, na skrzyżowaniu ul. Sikorskiego i ul. Rusinowskiego w Tarnobrzegu.

Z ustaleń policjantów wynika, że 66-letni mężczyzna jadąc drogą dla rowerów w kierunku Nagnajowa (rejon stacji paliw Orlen), z nieustalonych dotąd przyczyn spadł z roweru i przewrócił się na podłoże. W wyniku odniesionych obrażeń, kierujący jednośladem stracił przytomność i mimo wysiłkom lekarzy jego życia nie udało się uratować.

Wszystkie osoby będące świadkami tego zdarzenia, posiadające informacje w tej sprawie proszone są o kontakt osobisty z policjantami wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu ul. 1 Maja 2, pokój nr. 226, lub telefoniczny dzwoniąc 47 825 34 25 lub 47 825 33 30.

By Marek Jedynak

Moją pasją i specjalizacją jest dziennikarstwo. Na co dzień tworzę wielotematyczne treści. Ściśle interesuje mnie szeroko pojęta piłka nożna, wykonuję także fotografie sportowe. Jestem autorem pracy: Klub "Siarka Tarnobrzeg" i jego społeczne otoczenie (dostęp: Biblioteka Pedagogiczna w Tarnobrzegu).

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
©2020 - dzienniktarnobrzeski.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone