Sześć rowerów czeka na swoich właścicieli. Zobacz, czy nie skradziono Ci jednośladu!

Tarnobrzescy policjanci ustalają właścicieli sześciu jednośladów, które zostały skradzione na terenie Tarnobrzega, Nowej Dęby i Dąbrowicy w gminie Baranów Sandomierski. Do popełnionych czynów doszło na przełomie maja i czerwca 2020r. Właściciele mogą odebrać jednoślady w siedzibie Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu przy ul. 1 Maja 2.

Trwa postępowanie przygotowawcze w celu ustalenia właścicieli jednośladów. Rowery zostały skradzione na terenie miasta Tarnobrzega, Nowej Dęby i miejscowości Dąbrowica w gminie Baranów Sandomierski.

Zabezpieczone rowery to :

  1. rower typu damka marki Herkules, koloru złotego, znaleziony w dniu 10 maja 2020r. w rejonie Jeziora Tarnobrzeskiego.
  2. rower typu damka marki Romet Touring, koloru niebieskiego, znaleziony w dniu 25 maja 2020r. przy ul. Mickiewicza 40, w Tarnobrzegu.
  3. rower typu składak marki Hewie, koloru srebrnego znaleziony w dniu 2 czerwca br. na parkingu przed marketem spożywczym ul. Jasna, w Nowej Dębie.
  4. rower typu damka marki Amazonka w kolorze czerwonym, znaleziony w dniu 27 maja br. w rejonie skupu złomu w miejscowości Dąbrowica w gminie Baranów Sandomierski.
  5. rower marki Fischer koloru czerwonego znaleziony w dniu 25 czerwca br. przy ul. Polnej w Tarnobrzegu.
  6. rower marki Giant koloru czarno – fioletowego znaleziony w dniu 25 czerwca br. w rejonie sklepu spożywczego przy ul. Mickiewicza 87, w Tarnobrzegu.

Właścicieli pojazdów prosi się o kontakt osobisty z policjantami wydziału Dochodzeniowo – Śledczego Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu ul. 1 Maja 2, pokój nr. 228, tel. służbowy 47 825 34 30 lub 47 825 34 24. Aby, odebrać swój pojazd, właściciel powinien przedstawić dokumenty świadczące o nabyciu jednośladu.

Źródło: Policja Tarnobrzeg

By Marek Jedynak

Moją pasją i specjalizacją jest dziennikarstwo. Na co dzień tworzę wielotematyczne treści. Ściśle interesuje mnie szeroko pojęta piłka nożna, wykonuję także fotografie sportowe. Jestem autorem pracy: Klub "Siarka Tarnobrzeg" i jego społeczne otoczenie (dostęp: Biblioteka Pedagogiczna w Tarnobrzegu).

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
©2020 - dzienniktarnobrzeski.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone