Chmielów. Pożar na terenie jednego z zakładów przy ulicy Strefowej. Ewakuacja 14 osób!

Pozar zakładów w Chmielowie 2020

We wtorek rano doszło do pożaru na terenie jednego z zakładów przy ulicy Strefowej w Chmielowie. Na razie nieznana jest przyczyna spalenia styropianu. Ewakuowało się 14 osób.

W tej chwili już pożar został opanowany, kończy się dogaszanie.

Tak, doszło do pożaru na terenie jednego z zakładów przy ulicy Strefowej w Chmielowie. Zajmuje się on m.in. produkcją styropianu. Spaleniu uległa część styropianu zgromadzonego na placu składowym i w hali magazynowej, w której również był składowany ten materiał – informuje w rozmowie z portalem dzienniktarnobrzeski.pl Jacek Widuch, rzecznik KM PSP w Tarnobrzegu.

Na miejscu pracowało 10 zastępów staży pożarnej. Chodzi o jednostki w Tarnobrzegu i w Nowej Dębie oraz OSP z okolicznych miejscowości. Nie wiadomo jeszcze co było przyczyną pożaru. Wiadomo, że 14 osób samodzielnie się ewakuowało. Zgłoszenie dotarło do nas o 10:12 – dodaje Widuch.

By Marek Jedynak

Moją pasją i specjalizacją jest dziennikarstwo. Na co dzień tworzę wielotematyczne treści. Ściśle interesuje mnie szeroko pojęta piłka nożna, wykonuję także fotografie sportowe. Jestem autorem pracy: Klub "Siarka Tarnobrzeg" i jego społeczne otoczenie (dostęp: Biblioteka Pedagogiczna w Tarnobrzegu).

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
©2020 - dzienniktarnobrzeski.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone