Juniorki Klubu Kajakowego Jezioro Tarnobrzeg były na zgrupowaniu narodowej kadry!

Juniorki Klubu Kajakowego Jezioro Tarnobrzeg na zgrupowaniu kadry narodowej

Ze zgrupowania kadry narodowej juniorek powróciły dwie najbardziej utytułowane kajakarki Klubu Kajakowego Jezioro Tarnobrzeg – Magda Szczęsna i Zuzanna Błażejczak. Przez ostatnie 10 – dni obie zawodniczki intensywnie trenowały w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich COS w Wałczu.

To było już drugie z rzędu zgrupowanie w Wałczu. Bezpośrednio z COS kadra juniorek wraz z naszymi dziewczętami miała udać się na “Turniej Nadziei Olimpijskich”. Niestety wymagana przez organizatorów kwarantanna, testy itp. związane z “covidem” spowodowały, że PZKaj. zrezygnował ze startu na Węgrzech – mówi trener tarnobrzeskiego klubu – Piotr Kwasek. Jednak nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło, bo zarówno Magda jak i Zuza znajdą się w 6 – osobowej ekipie naszego klubu, która w najbliższy weekend wystartuje w regatach w Sztumie w ramach XXXIV Mistrzostwach Polski w maratonie.

Źródło: Kajakarze Tarnobrzeg

By Marek Jedynak

Moją pasją i specjalizacją jest dziennikarstwo. Na co dzień tworzę wielotematyczne treści. Ściśle interesuje mnie szeroko pojęta piłka nożna, wykonuję także fotografie sportowe. Jestem autorem pracy: Klub "Siarka Tarnobrzeg" i jego społeczne otoczenie (dostęp: Biblioteka Pedagogiczna w Tarnobrzegu).

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
©2020 - dzienniktarnobrzeski.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone