Szymon Hołownia odwiedzi pobliski Sandomierz w najbliższy czwartek

Szymon Hołownia w Sandomierzu

Szymon Hołownia już w czwartek 10 września spotka się z Wami w Sandomierzu! Widzimy się o godzinie 18:00 na Rynku Sandomierskim!

“Przyjdźcie opowiedzieć o tym, co dla Was ważne, zdobyć odpowiedzi na nurtujące Was pytania. Bardzo chcemy się z Wami zobaczyć, dlatego w dobie zagrożenia koronawirusem musimy wszyscy pilnować naszego bezpieczeństwa. Nie zapominajcie o zachowywaniu odpowiedniej odległości oraz zabraniu ze sobą masek. Będziemy mieli ze sobą płyny dezynfekcyjne: zadbajmy o siebie nawzajem.

Choć wybory już za nami, to Szymon Hołownia – zgodnie ze swoją zapowiedzią – nie kończy trasy. Musimy dalej rozmawiać, przekonywać kolejne osoby do wspólnego wykuwania lepszej przyszłości, do budowania Polski na pokolenia”.

„Nie możemy teraz siedzieć i rozdzierać szaty, ale trzeba zrobić robotę. Skoro góra Polski będzie marnować czas we wzajemnej wojnie, to my nie możemy go zmarnować. Skoro oni nie zrobią tego, co powinni, to musimy ich zastąpić. W ramach naszej osobistej odpowiedzialności.

Wierzę, że ludzi w Polsce, którzy zechcą nam w tym działaniu pomóc, są tysiące – już jest nas kilkanaście tysięcy. Będą przychodzili kolejni, a kolejne akcje, które będziemy robić sprawią, że będziemy dumni, że jesteśmy częścią Polski 2050″ – informuje organizator wydarzenia.

https://www.facebook.com/events/2456436904655999/

Foto&info: Materiały organizatora

By Marek Jedynak

Moją pasją i specjalizacją jest dziennikarstwo. Na co dzień tworzę wielotematyczne treści. Ściśle interesuje mnie szeroko pojęta piłka nożna, wykonuję także fotografie sportowe. Jestem autorem pracy: Klub "Siarka Tarnobrzeg" i jego społeczne otoczenie (dostęp: Biblioteka Pedagogiczna w Tarnobrzegu).

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
jurek
jurek
2 miesięcy temu

buuuuuuuuuuuuuu

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
©2020 - dzienniktarnobrzeski.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone