Tarnobrzeska pływalnia MOSiR była areną zmagań!

Pływalnia MOSiR była areną zmagań / fot. UKS Delfin

Tarnobrzeska pływalnia Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji była areną zmagań w zawodach pływackich zorganizowanych przez UKS Delfin Tarnobrzeg na zakończenie zgrupowania.

W zawodach, które dobyły się 21 sierpnia uczestniczyło około 40 zawodników i zawodniczek z dwóch klubów podkarpackich: UKS Delfin Tarnobrzeg oraz PIRANIE SOSIR Nowa Dęba. Gościnnie w Tarnobrzegu wystąpili pływacy AZS UMCS Lublin oraz MKP Szczecin. Zawodnicy startowali na dwóch dystansach – 50 m stylem dowolnym i 50 m stylem wiodącym oraz w sztafecie. Wielu zawodników poprawiło swoje czasy życiowe, co prognozuje dobre występy na najbliższych zawodach.

W zawodach uczestniczyli byli wychowankowie tarnobrzeskiego „Delfina”, którzy obecnie na co dzień trenują już w innych klubach, ale  w okresie wakacyjnym aktywnie uczestniczyli w treningach w Tarnobrzegu.

Na koniec zawodów zostały wręczone medale, nagrody rzeczowe i słodkości. Serdeczne podziękowania dla trenerów UKS Delfin – Angeliki Michalik i Krzysztofa Dydo oraz dla Anny Wolan i Macieja Płanety z sekcji Masters, za pomoc w organizacji zawodów.

Źródło: UKS Delfin

By Marek Jedynak

Moją pasją i specjalizacją jest dziennikarstwo. Na co dzień tworzę wielotematyczne treści. Ściśle interesuje mnie szeroko pojęta piłka nożna, wykonuję także fotografie sportowe. Jestem autorem pracy: Klub "Siarka Tarnobrzeg" i jego społeczne otoczenie (dostęp: Biblioteka Pedagogiczna w Tarnobrzegu).

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
©2020 - dzienniktarnobrzeski.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone