Tarnobrzeg: W swoim sklepie spotkasz dzielnicowego. Kontrole sanepidu i policji!

W związku z trwającą epidemią COVID-19 dzielnicowi z Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu, wspólnie z pracownikami stacji sanitarno-epidemiologicznej, przeprowadzili kontrole placówek handlowych, usługowych oraz środków transportu zbiorowego na terenie Tarnobrzega pod kątem przestrzegania obostrzeń związanych z koronawirusem. Od ubiegłego miesiąca skontrolowano 54 placówki.

Dzielnicowi podczas służby patrolowej pełnionej na terenie miasta Tarnobrzega, kontrolują przestrzeganie przepisów w zakresie obowiązku zasłaniania nosa i ust oraz zachowania dystansu społecznego w przestrzeni publicznej i punktach handlowych. Od kilku tygodni mundurowi wspólnie z pracownikami stacji sanitarno – epidemiologicznej w Tarnobrzegu kontrolują placówki handlowe oraz usługowe pod kątem przestrzegania obostrzeń.

Podczas minionego weekendu mundurowi i pracownicy sprawdzili 12 sklepów i restauracji pod kątem przestrzegania obowiązujących obostrzeń w trakcie kontroli nie stwierdzono żadnych nieprawidłowości.

Źródło: KMP Tarnobrzeg

By Marek Jedynak

Moją pasją i specjalizacją jest dziennikarstwo. Na co dzień tworzę wielotematyczne treści. Ściśle interesuje mnie szeroko pojęta piłka nożna, wykonuję także fotografie sportowe. Jestem autorem pracy: Klub "Siarka Tarnobrzeg" i jego społeczne otoczenie (dostęp: Biblioteka Pedagogiczna w Tarnobrzegu).

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
©2020 - dzienniktarnobrzeski.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone