Tarnobrzeg: 65-latek usiłował doprowadzić dziewczynkę do obcowania płciowego na placu Bartosza Głowackiego!

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu prowadzą śledztwo przeciwko 65-letniemu mężczyźnie, który usiłował doprowadzić małoletnią dziewczynkę do obcowania płciowego lub innej czynności seksualnej.

Do zdarzenia doszło 3 lipca 2020 r. po godz. 19, na placu Bartosza Głowackiego w Tarnobrzegu. Z ustaleń policjantów wynika, że 65-letni mieszkaniec gminy Nowa Dęba, przebywając na terenie miasta Tarnobrzega, zaczepił dwie jadące rowerem dziewczynki.

W pewnym momencie mężczyzna jednej z dziewczynek zaproponował stosunek płciowy, za który oferował pieniądze. Małoletnia na te słowa pospiesznie odeszła szukając pomocy u przypadkowo napotkanej kobiety.

Wszystkie osoby będące świadkami zdarzenia, a w szczególności starszą kobietę, do której o pomoc zwróciła się jedna z małoletnich dziewczynek, prosi się o kontakt z Komendą Miejską Policji w Tarnobrzegu ul. 1 Maja 2, pokój nr 226, tel. 47 825 34 25 lub z dyżurnym jednostki nr tel. 47 825 33 10.

Źródło: KMP Tarnobrzeg

By Marek Jedynak

Moją pasją i specjalizacją jest dziennikarstwo. Na co dzień tworzę wielotematyczne treści. Ściśle interesuje mnie szeroko pojęta piłka nożna, wykonuję także fotografie sportowe. Jestem autorem pracy: Klub "Siarka Tarnobrzeg" i jego społeczne otoczenie (dostęp: Biblioteka Pedagogiczna w Tarnobrzegu).

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
©2020 - dzienniktarnobrzeski.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone