Totalizator Sportowy partnerem KTS Enea Siarka Tarnobrzeg

KTS Enea Siarka Tarnobrzeg podpisał umowę z Totalizatorem Sportowym

Klub Tenisa Stołowego Enea Siarka Tarnobrzeg pozyskał nowego, bardzo silnego partnera w nadchodzącym sezonie. Po stronie 29-krotnych mistrzyń Polski stanie od tego roku Totalizator Sportowy, właściciel marki LOTTO. Będzie wspierał tenisistki stołowe co najmniej do końca czerwca 2021 roku.

Bardzo się cieszę, że tak zacna firma jak Totalizator Sportowy będzie Partnerem Głównym naszego klubu. Nawiązanie współpracy pozwoli nam w dalszym ciągu prowadzić wysiłki o utrzymanie pozycji wśród klubów ścisłej czołówki Europymówi Zbigniew Nęcek, menedżer i trener KTS Enea Siarka Tarnobrzeg.

Klub Tenisa Stołowego Enea Siarka Tarnobrzeg jest 29-krotnym mistrzem Polski, zwycięzcą Europejskiej Ligi Mistrzyń w sezonie 2018/19, co jest największym sukcesem polskiego klubu na arenie międzynarodowej w tej dyscyplinie sportu. To także zaledwie drugi zespół z naszego kraju, po szczypiornistach, który może poszczycić się tym tytułem.

Zapewne dla nikogo nie jest tajemnicą, że należąca do Totalizatora Sportowego marka LOTTO od lat wspiera wydarzenia związane z tenisem stołowym mówi Magdalena Kopka-Wojciechowska, członek Zarządu Totalizatora Sportowego. Nasz związek z KTS Enea Siarką Tarnobrzeg jest kolejnym etapem działań na rzecz rozwoju tej dyscypliny w Polsce. Co ważne, pracujemy z mistrzowskim klubem, a to dla nas powód do dumy i radości. Życzę wszystkim zawodniczkom i całemu klubowi kumulacji sportowych sukcesów –dodaje M. Kopka-Wojciechowska.

Przypominamy też, że KTS Enea Siarka to zdobywca Pucharu ETTU (Europejskiej Unii Tenisa Stołowego) z roku 2015 i 2-krotny finalista Ligi Mistrzyń. Zespół, w którym występują olimpijki z Pekinu, Londynu oraz srebrna medalistka z Rio de Janeiro – Han Ying reprezentująca Niemcy, a także byłe i aktualne mistrzynie Europy w singlu i drużynie: Polka Li Qian, Rumunka Elizabeta Samara czy Białorusinka Wiktoria Pawłowicz. Od 33 lat funkcję trenera a później także i menedżera klubu sprawuje Zbigniew Nęcek, który jest również obecnie szkoleniowcem polskiej kadry narodowej seniorek.

Źródło: KTS Enea Siarka Tarnobrzeg

By Marek Jedynak

Moją pasją i specjalizacją jest dziennikarstwo. Na co dzień tworzę wielotematyczne treści. Ściśle interesuje mnie szeroko pojęta piłka nożna, wykonuję także fotografie sportowe. Jestem autorem pracy: Klub "Siarka Tarnobrzeg" i jego społeczne otoczenie (dostęp: Biblioteka Pedagogiczna w Tarnobrzegu).

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
©2020 - dzienniktarnobrzeski.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone