Tarnobrzeg: Zderzenie rowerzysty z Fiatem na ulicy Dekutowskiego. Poszkodowany trafił do szpitala

zderzenie rowerzysty z Fiatem przy ulicy Dekutowskiego w Tarnobrzegu

W poniedziałek rano doszło do zderzenia rowerzysty z Fiatem przy ulicy Dekutowskiego w Tarnobrzegu. Kierujący jednośladem trafił do szpitala.

Po godzinie 8 otrzymaliśmy informację, że przy ulicy Dekutowskiego doszło do zdarzenia drogowego z udziałem rowerzysty. Z naszych wstępnych ustaleń wynika, że 68-letnia kierująca Fiatem Cincuecento wyjeżdżając z drogi podporządkowanej zderzyła się z jadącym ulicą Dekutowskiego rowerzystą. 39-letni mężczyzna kierujący rowerem trafił do szpitala. Policjanci na miejscu zdarzenia wykonują oględziny i zabezpieczają ślady. Utrudnienia potrwają jeszcze chwile, obaj uczestnicy wypadku są trzeźwi. Trwają czynności wyjaśniające okoliczności zdarzenia – mówi Beata Jędrzejewska – Wrona, oficer prasowy tarnobrzeskiej policji.

By Marek Jedynak

Moją pasją i specjalizacją jest dziennikarstwo. Na co dzień tworzę wielotematyczne treści. Ściśle interesuje mnie szeroko pojęta piłka nożna, wykonuję także fotografie sportowe. Jestem autorem pracy: Klub "Siarka Tarnobrzeg" i jego społeczne otoczenie (dostęp: Biblioteka Pedagogiczna w Tarnobrzegu).

4 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
©2020 - dzienniktarnobrzeski.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone