Tarnobrzeg: Koniczynka Ocice z wyremontowanym obiektem

W związku z tym, że drużyna OKS Koniczynki Ocice wywalczyła w ubiegłym sezonie awans do klasy rozgrywkowej „A”, miasto zdecydowało o przekazaniu wsparcia dla klubu.

Klubowi przekazano pozyskaną kostkę brukową, którą ułożyli pracownicy RDM oraz pokryto koszt zakupu siedzeń na wyremontowane trybuny.

Należy podkreślić, że znaczną część prac w przygotowaniu stadionu do nowego sezonu wykonali sami mieszkańcy Ocic, zawodnicy i działacze klubu.W ten sposób wyremontowano trybunę wraz z podestem, zadbano o murawę na boisku oraz teren wokół boiska.

Pozostaje wyrazić nadzieję, że wyremontowany obiekt będzie dobrze służył mieszkańcom i przyciągnie na mecze rzesze kibiców z osiedla i miasta, a sami zawodnicy postarają się zapewnić wszystkim same pozytywne emocje.

Źródło: UM Tarnobrzeg

By Marek Jedynak

Moją pasją i specjalizacją jest dziennikarstwo. Na co dzień tworzę wielotematyczne treści. Ściśle interesuje mnie szeroko pojęta piłka nożna, wykonuję także fotografie sportowe. Jestem autorem pracy: Klub "Siarka Tarnobrzeg" i jego społeczne otoczenie (dostęp: Biblioteka Pedagogiczna w Tarnobrzegu).

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
©2020 - dzienniktarnobrzeski.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone