40-latek wykonywał niebezpieczne manewry, jadąc ulicami Tarnobrzega!

W poniedziałek po godzinie 19 tarnobrzescy policjanci zatrzymali 40-letniego mieszkańca powiatu sandomierskiego, wykonującego niebezpieczne manewry, do kontroli.

O godzinie 19:30 otrzymaliśmy zgłoszenie o tym, że ulicami Tarnobrzega podąża osobowe auto, a kierowca tego pojazdu wykonuje niebezpieczne manewry. Dyżurny przekazał komunikat patrolom, które pełniły służbę na terenie miasta Tarnobrzega i podczas sprawdzania terenu na ulicy Wyspiańskiego został zauważony ten pojazd i mężczyzna został zatrzymany do kontroli. Kierowcą okazał się 40-letni mieszkaniec powiatu sandomierskiego. Mężczyzna przewoził dwoje nieletnich pasażerów. Policjanci wyczuli od mężczyzny woń alkoholu. Na chwilę obecną trwają czynności na miejscu – mówi Beata Jędrzejewska-Wrona, oficer prasowy tarnobrzeskiej policji.

By Marek Jedynak

Moją pasją i specjalizacją jest dziennikarstwo. Na co dzień tworzę wielotematyczne treści. Ściśle interesuje mnie szeroko pojęta piłka nożna, wykonuję także fotografie sportowe. Jestem autorem pracy: Klub "Siarka Tarnobrzeg" i jego społeczne otoczenie (dostęp: Biblioteka Pedagogiczna w Tarnobrzegu).

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
©2020 - dzienniktarnobrzeski.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone