Tarnobrzeg: Prezydent wyznaczył dodatkowy dzień wolny dla urzędników

zarządzenie

Opublikowano zarządzenie prezydenta z dnia 8 lipca w sprawie wyznaczenia dnia wolnego od pracy w 2020 roku dla pracowników Urzędu Miasta Tarnobrzega w zamian za dzień świąteczny.

“Wyznaczam dodatkowy dzień wolny od pracy dla pracowników Urzędu Miasta Tarnobrzega w dniu 14 sierpnia 2020 roku, w zamian za święto przypadające w sobotę (obniżające wymiar czasu pracy w okresie rozliczeniowym), tj. w zamian za 15 sierpnia 2020 roku (Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny)” – czytamy w zarządzeniu prezydenta Tarnobrzega.

Pobierz plik: zarzadzenie.pdf

Pracownikowi służby cywilnej wykonującemu pracę w godzinach nadliczbowych w dniu wolnym od pracy wynikającym z rozkładu czasu pracy, przysługuje czas wolny w tym samym wymiarze. Urzędnikowi natomiast żadna rekompensata za taką pracę się nie należy – o czym pisze serwis Rzeczpospolita.

By Marek Jedynak

Moją pasją i specjalizacją jest dziennikarstwo. Na co dzień tworzę wielotematyczne treści. Ściśle interesuje mnie szeroko pojęta piłka nożna, wykonuję także fotografie sportowe. Jestem autorem pracy: Klub "Siarka Tarnobrzeg" i jego społeczne otoczenie (dostęp: Biblioteka Pedagogiczna w Tarnobrzegu).

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
©2020 - dzienniktarnobrzeski.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone