Tarnobrzeg: Stłuczka Volkswagena z Toyotą przy ulicy Sikorskiego

stłuczka ul. Sikorskiego w Tarnobrzegu

W dniu 01.08. 2020 około godziny 09:37 do Komendanta Miejskiego PSP w Tarnobrzegu wpłynęło zgłoszenie o kolizji drogowej przy ul. Sikorskiego w Tarnobrzegu, obok stacji Orlen .

Do zdarzenia natychmiast zadysponowano dwa zastępy Pojazdów Ratowniczo Gaśniczych. Po dojeździe na miejsce potwierdzono kolizję aut marki Volkswagen oraz Toyota. Prawdopodobnie przyczyną zdarzenia było wymuszenie pierwszeństwa przez jednego z kierowców.

Działania ratowników w pierwszej kolejności polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatorów w pojazdach, usunięciu z jezdni wycieków oraz części karoserii po kolizyjnych.

Nikt z uczestników zdarzenia nie został ranny a ruch odbywał się wahadłowo. Aktualnie droga jest przejezdna – podaje Tarnobrzeg 112.

Foto&info: Tarnobrzeg 112

By Marek Jedynak

Moją pasją i specjalizacją jest dziennikarstwo. Na co dzień tworzę wielotematyczne treści. Ściśle interesuje mnie szeroko pojęta piłka nożna, wykonuję także fotografie sportowe. Jestem autorem pracy: Klub "Siarka Tarnobrzeg" i jego społeczne otoczenie (dostęp: Biblioteka Pedagogiczna w Tarnobrzegu).

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
©2020 - dzienniktarnobrzeski.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone