Zakradł się w nocy i splądrował mieszkanie w Trześni. Małżeństwo szuka sprawcy i prosi o pomoc!

Poszkodowane w całej tej sytuacji małżeństwo z Trześni jest gotowe przekazać nagrodę temu, kto wskaże sprawcę nocnej kradzieży. Apel poniżej, przeczytaj i pomóż!

(Pisownia oryginalna)

Kochani Przyjaciele, Znajomi
Wczoraj pod osłoną nocy ktoś brutalnie wszedł do naszego domu, grabiąc część naszego mienia, naszych pamiątek, naszego życia…
Ktoś nieproszony, chodził po naszym domu, przeglądał nasze rzeczy…
Mamy nadzieję, że policja szybko znajdzie sprawcę!!!
Z mężem podjęliśmy decyzję, o przekazaniu nagrody temu,
kto wskaże sprawcę kradzieży.
W ten sposób chcemy wspomóc działania policji, ale chcemy również wzbudzić Waszą czujność, by taka sytuacja nie spotkała żadnego, ani żadnej z Was.
Nie możemy pozwolić, aby ktoś w butach wchodził w nasze życie
i bezczelnie kradł nasze rzeczy…
To może spotkać każdą i każdego z Was. Dlatego tym bardziej prosimy Was o czujność i pomoc w znalezieniu sprawcy lub sprawców.
Osoby, które mogą pomóc w śledztwie, posiadają jakiekolwiek informacje mogące służyć w zatrzymaniu sprawcy lub sprawców prosimy o kontakt telefoniczny z Komisariatem Policji w Gorzycach ul. Piłsudskiego 1 tel. 47 825 33 72 lub pod numerem alarmowym 997″.

By Marek Jedynak

Moją pasją i specjalizacją jest dziennikarstwo. Na co dzień tworzę wielotematyczne treści. Ściśle interesuje mnie szeroko pojęta piłka nożna, wykonuję także fotografie sportowe. Jestem autorem pracy: Klub "Siarka Tarnobrzeg" i jego społeczne otoczenie (dostęp: Biblioteka Pedagogiczna w Tarnobrzegu).

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
S....
S....
5 miesięcy temu

A dobę przed kradzieżą foty na fb zostały wstawione z wakacji . Ja co nie mam pani w znajomych to zauważyłam wiec złodziej tym bardziej. A tyle sie o tym teraz mówi żeby nie wystawiać fot w trakcie urlopu….

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
©2020 - dzienniktarnobrzeski.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone