Tarnobrzeg: Zapukał do drzwi i wymierzył cios siekierą!

Wczoraj w nocy przy ulicy Dekutowskiego 44-letni mieszkaniec jednego z boków został raniony siekierą. Jak informuje Beata Jędrzejewska – Wrona, oficer prasowy tarnobrzeskiej policji. – Poszkodowany po opatrzeniu w szpitalu, został zwolniony do domu. Trwają poszukiwania sprawcy.

44-letni mężczyzna przebywał z kobietą w mieszkaniu. Doszło między nimi do sprzeczki, kobieta opuściła mieszkanie, mężczyzna wyszedł za nią na klatkę i rozmawiali. Po czym kobieta poszła dalej, a po czasie mężczyzna usłyszał pukanie do drzwi. Gdy je otworzył, zobaczył człowieka, który ranił go tępym narzędziem. Pokrzywdzony próbował się jeszcze bronić, a sprawca uciekł – mówi Beata Jędrzejewska – Wrona, oficer prasowy tarnobrzeskiej policji.

By Marek Jedynak

Moją pasją i specjalizacją jest dziennikarstwo. Na co dzień tworzę wielotematyczne treści. Ściśle interesuje mnie szeroko pojęta piłka nożna, wykonuję także fotografie sportowe. Jestem autorem pracy: Klub "Siarka Tarnobrzeg" i jego społeczne otoczenie (dostęp: Biblioteka Pedagogiczna w Tarnobrzegu).

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
©2020 - dzienniktarnobrzeski.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone