Firma z Tarnobrzega operatorem odbioru śmieci w gminie Tuszów Narodowy. Tam mieszkańcy zapłacą mniej za odpady

Jak poinformował portal hej.mielec.pl odpady komunalne zmieszane i selektywne od mieszkańców gminy Tuszów Narodowy będzie odbierała firma z Tarnobrzega.

– “W wyniku kolejnego odwołania do Krajowej Izby Odwoławczej w Warszawie w sprawie wyłonienia wykonawcy na odbiór odpadów komunalnych z terenu Gminy Tuszów Narodowy i wyroku z dnia 10 marca 2020 r., informujemy mieszkańców, że od dnia 1 maja 2020 r. odpady komunalne zmieszane i selektywne będzie odbierała firma FCC Tarnobrzeg Sp. z o.o – poinformowała swoich mieszkańców gmina Tuszów Narodowy”.

Stawki w Tuszowie Narodowym przedstawiają się następująco:

  • 20 zł miesięcznie od każdej osoby zamieszkującej daną nieruchomość, jeżeli właściciel zadeklarował, że posiada kompostownik przydomowy i kompostowane są w nim bioodpady;
  • 25 zł miesięcznie od każdej osoby zamieszkującej daną nieruchomość, w przypadku braku kompostownika przydomowego;
  • 50 zł miesięcznie od każdej osoby zamieszkującej daną nieruchomość, jeżeli właściciel nieruchomości nie wypełnia obowiązku segregacji odpadów.

Źródło: hej.mielec.pl

By Marek Jedynak

Moją pasją i specjalizacją jest dziennikarstwo. Na co dzień tworzę wielotematyczne treści. Ściśle interesuje mnie szeroko pojęta piłka nożna, wykonuję także fotografie sportowe. Jestem autorem pracy: Klub "Siarka Tarnobrzeg" i jego społeczne otoczenie (dostęp: Biblioteka Pedagogiczna w Tarnobrzegu).

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
©2020 - dzienniktarnobrzeski.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone