Siarka rozpocznie rundę jesienną w sezonie 2020/2021 meczem z Wisłoką przy AN2!

Znany jest już pełny terminarz rozgrywek III ligi grupy czwartej w sezonie 2020/2021. Siarka Tarnobrzeg w pierwszej kolejce zmierzy się z Wisłoką Dębica, jak wynika z poniższego zestawienia podanego przez portal 90minut.pl.

Początek sierpnia br. zapowiada się więc emocjonująco dla kibiców Siarki Tarnobrzeg. Do trzecioligowej grupy dołączyły także nowe zespoły. W tym sezonie rozgrywki będzie nadzorował Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej z siedzibą w Kielcach.

Pełny terminarz rozrywek III ligi gr. IV w sezonie 2020/2021 – (Siarka Tarnobrzeg – czcionka pogrubiona)

Kolejka 1 – 1-2 sierpnia
Lewart LubartówPodhale Nowy Targ
Siarka TarnobrzegWisłoka Dębica
Wisła SandomierzChełmianka Chełm
KS WiązownicaHetman Zamość
Stal KraśnikKorona II Kielce
ŁKS ŁagówJutrzenka Giebułtów
Wisła PuławyWólczanka Wólka Pełkińska
Sokół SieniawaKSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Orlęta Radzyń PodlaskiPodlasie Biała Podlaska
baraż 1Avia Świdnik
Kolejka 2 – 8-9 sierpnia
Podhale Nowy TargAvia Świdnik
Podlasie Biała Podlaskabaraż 1
KSZO 1929 Ostrowiec ŚwiętokrzyskiOrlęta Radzyń Podlaski
Wólczanka Wólka PełkińskaSokół Sieniawa
Jutrzenka GiebułtówWisła Puławy
Korona II KielceŁKS Łagów
Hetman ZamośćStal Kraśnik
Chełmianka ChełmKS Wiązownica
Wisłoka DębicaWisła Sandomierz
Lewart LubartówSiarka Tarnobrzeg
Kolejka 3 – 12 sierpnia
Siarka TarnobrzegPodhale Nowy Targ
Wisła SandomierzLewart Lubartów
KS WiązownicaWisłoka Dębica
Stal KraśnikChełmianka Chełm
ŁKS ŁagówHetman Zamość
Wisła PuławyKorona II Kielce
Sokół SieniawaJutrzenka Giebułtów
Orlęta Radzyń PodlaskiWólczanka Wólka Pełkińska
baraż 1KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Avia ŚwidnikPodlasie Biała Podlaska
Kolejka 4 – 15-16 sierpnia
Podhale Nowy TargPodlasie Biała Podlaska
KSZO 1929 Ostrowiec ŚwiętokrzyskiAvia Świdnik
Wólczanka Wólka Pełkińskabaraż 1
Jutrzenka GiebułtówOrlęta Radzyń Podlaski
Korona II KielceSokół Sieniawa
Hetman ZamośćWisła Puławy
Chełmianka ChełmŁKS Łagów
Wisłoka DębicaStal Kraśnik
Lewart LubartówKS Wiązownica
Siarka TarnobrzegWisła Sandomierz
Kolejka 5 – 22-23 sierpnia
Wisła SandomierzPodhale Nowy Targ
KS WiązownicaSiarka Tarnobrzeg
Stal KraśnikLewart Lubartów
ŁKS ŁagówWisłoka Dębica
Wisła PuławyChełmianka Chełm
Sokół SieniawaHetman Zamość
Orlęta Radzyń PodlaskiKorona II Kielce
baraż 1Jutrzenka Giebułtów
Avia ŚwidnikWólczanka Wólka Pełkińska
Podlasie Biała PodlaskaKSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Kolejka 6 – 26 sierpnia
Podhale Nowy TargKSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Wólczanka Wólka PełkińskaPodlasie Biała Podlaska
Jutrzenka GiebułtówAvia Świdnik
Korona II Kielcebaraż 1
Hetman ZamośćOrlęta Radzyń Podlaski
Chełmianka ChełmSokół Sieniawa
Wisłoka DębicaWisła Puławy
Lewart LubartówŁKS Łagów
Siarka TarnobrzegStal Kraśnik
Wisła SandomierzKS Wiązownica
Kolejka 7 – 29-30 sierpnia
KS WiązownicaPodhale Nowy Targ
Stal KraśnikWisła Sandomierz
ŁKS ŁagówSiarka Tarnobrzeg
Wisła PuławyLewart Lubartów
Sokół SieniawaWisłoka Dębica
Orlęta Radzyń PodlaskiChełmianka Chełm
baraż 1Hetman Zamość
Avia ŚwidnikKorona II Kielce
Podlasie Biała PodlaskaJutrzenka Giebułtów
KSZO 1929 Ostrowiec ŚwiętokrzyskiWólczanka Wólka Pełkińska
Kolejka 8 – 5-6 września
Podhale Nowy TargWólczanka Wólka Pełkińska
Jutrzenka GiebułtówKSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Korona II KielcePodlasie Biała Podlaska
Hetman ZamośćAvia Świdnik
Chełmianka Chełmbaraż 1
Wisłoka DębicaOrlęta Radzyń Podlaski
Lewart LubartówSokół Sieniawa
Siarka TarnobrzegWisła Puławy
Wisła SandomierzŁKS Łagów
KS WiązownicaStal Kraśnik
Kolejka 9 – 12-13 września
Stal KraśnikPodhale Nowy Targ
ŁKS ŁagówKS Wiązownica
Wisła PuławyWisła Sandomierz
Sokół SieniawaSiarka Tarnobrzeg
Orlęta Radzyń PodlaskiLewart Lubartów
baraż 1Wisłoka Dębica
Avia ŚwidnikChełmianka Chełm
Podlasie Biała PodlaskaHetman Zamość
KSZO 1929 Ostrowiec ŚwiętokrzyskiKorona II Kielce
Wólczanka Wólka PełkińskaJutrzenka Giebułtów
Kolejka 10 – 19-20 września
Podhale Nowy TargJutrzenka Giebułtów
Korona II KielceWólczanka Wólka Pełkińska
Hetman ZamośćKSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Chełmianka ChełmPodlasie Biała Podlaska
Wisłoka DębicaAvia Świdnik
Lewart Lubartówbaraż 1
Siarka TarnobrzegOrlęta Radzyń Podlaski
Wisła SandomierzSokół Sieniawa
KS WiązownicaWisła Puławy
Stal KraśnikŁKS Łagów
Kolejka 11 – 26-27 września
ŁKS ŁagówPodhale Nowy Targ
Wisła PuławyStal Kraśnik
Sokół SieniawaKS Wiązownica
Orlęta Radzyń PodlaskiWisła Sandomierz
baraż 1Siarka Tarnobrzeg
Avia ŚwidnikLewart Lubartów
Podlasie Biała PodlaskaWisłoka Dębica
KSZO 1929 Ostrowiec ŚwiętokrzyskiChełmianka Chełm
Wólczanka Wólka PełkińskaHetman Zamość
Jutrzenka GiebułtówKorona II Kielce
Kolejka 12 – 3-4 października
Podhale Nowy TargKorona II Kielce
Hetman ZamośćJutrzenka Giebułtów
Chełmianka ChełmWólczanka Wólka Pełkińska
Wisłoka DębicaKSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Lewart LubartówPodlasie Biała Podlaska
Siarka TarnobrzegAvia Świdnik
Wisła Sandomierzbaraż 1
KS WiązownicaOrlęta Radzyń Podlaski
Stal KraśnikSokół Sieniawa
ŁKS ŁagówWisła Puławy
Kolejka 13 – 10-11 października
Wisła PuławyPodhale Nowy Targ
Sokół SieniawaŁKS Łagów
Orlęta Radzyń PodlaskiStal Kraśnik
baraż 1KS Wiązownica
Avia ŚwidnikWisła Sandomierz
Podlasie Biała PodlaskaSiarka Tarnobrzeg
KSZO 1929 Ostrowiec ŚwiętokrzyskiLewart Lubartów
Wólczanka Wólka PełkińskaWisłoka Dębica
Jutrzenka GiebułtówChełmianka Chełm
Korona II KielceHetman Zamość
Kolejka 14 – 17-18 października
Podhale Nowy TargHetman Zamość
Chełmianka ChełmKorona II Kielce
Wisłoka DębicaJutrzenka Giebułtów
Lewart LubartówWólczanka Wólka Pełkińska
Siarka TarnobrzegKSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Wisła SandomierzPodlasie Biała Podlaska
KS WiązownicaAvia Świdnik
Stal Kraśnikbaraż 1
ŁKS ŁagówOrlęta Radzyń Podlaski
Wisła PuławySokół Sieniawa
Kolejka 15 – 24-25 października
Sokół SieniawaPodhale Nowy Targ
Orlęta Radzyń PodlaskiWisła Puławy
baraż 1ŁKS Łagów
Avia ŚwidnikStal Kraśnik
Podlasie Biała PodlaskaKS Wiązownica
KSZO 1929 Ostrowiec ŚwiętokrzyskiWisła Sandomierz
Wólczanka Wólka PełkińskaSiarka Tarnobrzeg
Jutrzenka GiebułtówLewart Lubartów
Korona II KielceWisłoka Dębica
Hetman ZamośćChełmianka Chełm
Kolejka 16 – 31 października
Podhale Nowy TargChełmianka Chełm
Wisłoka DębicaHetman Zamość
Lewart LubartówKorona II Kielce
Siarka TarnobrzegJutrzenka Giebułtów
Wisła SandomierzWólczanka Wólka Pełkińska
KS WiązownicaKSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Stal KraśnikPodlasie Biała Podlaska
ŁKS ŁagówAvia Świdnik
Wisła Puławybaraż 1
Sokół SieniawaOrlęta Radzyń Podlaski
Kolejka 17 – 7-8 listopada
Orlęta Radzyń PodlaskiPodhale Nowy Targ
baraż 1Sokół Sieniawa
Avia ŚwidnikWisła Puławy
Podlasie Biała PodlaskaŁKS Łagów
KSZO 1929 Ostrowiec ŚwiętokrzyskiStal Kraśnik
Wólczanka Wólka PełkińskaKS Wiązownica
Jutrzenka GiebułtówWisła Sandomierz
Korona II KielceSiarka Tarnobrzeg
Hetman ZamośćLewart Lubartów
Chełmianka ChełmWisłoka Dębica
Kolejka 18 – 11 listopada
Podhale Nowy TargWisłoka Dębica
Lewart LubartówChełmianka Chełm
Siarka TarnobrzegHetman Zamość
Wisła SandomierzKorona II Kielce
KS WiązownicaJutrzenka Giebułtów
Stal KraśnikWólczanka Wólka Pełkińska
ŁKS ŁagówKSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Wisła PuławyPodlasie Biała Podlaska
Sokół SieniawaAvia Świdnik
Orlęta Radzyń Podlaskibaraż 1
Kolejka 19 – 14-15 listopada
baraż 1Podhale Nowy Targ
Avia ŚwidnikOrlęta Radzyń Podlaski
Podlasie Biała PodlaskaSokół Sieniawa
KSZO 1929 Ostrowiec ŚwiętokrzyskiWisła Puławy
Wólczanka Wólka PełkińskaŁKS Łagów
Jutrzenka GiebułtówStal Kraśnik
Korona II KielceKS Wiązownica
Hetman ZamośćWisła Sandomierz
Chełmianka ChełmSiarka Tarnobrzeg
Wisłoka DębicaLewart Lubartów
Kolejka 20
Podhale Nowy TargLewart Lubartów
Wisłoka DębicaSiarka Tarnobrzeg
Chełmianka ChełmWisła Sandomierz
Hetman ZamośćKS Wiązownica
Korona II KielceStal Kraśnik
Jutrzenka GiebułtówŁKS Łagów
Wólczanka Wólka PełkińskaWisła Puławy
KSZO 1929 Ostrowiec ŚwiętokrzyskiSokół Sieniawa
Podlasie Biała PodlaskaOrlęta Radzyń Podlaski
Avia Świdnikbaraż 1
Kolejka 21
Avia ŚwidnikPodhale Nowy Targ
baraż 1Podlasie Biała Podlaska
Orlęta Radzyń PodlaskiKSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Sokół SieniawaWólczanka Wólka Pełkińska
Wisła PuławyJutrzenka Giebułtów
ŁKS ŁagówKorona II Kielce
Stal KraśnikHetman Zamość
KS WiązownicaChełmianka Chełm
Wisła SandomierzWisłoka Dębica
Siarka TarnobrzegLewart Lubartów
Kolejka 22
Podhale Nowy TargSiarka Tarnobrzeg
Lewart LubartówWisła Sandomierz
Wisłoka DębicaKS Wiązownica
Chełmianka ChełmStal Kraśnik
Hetman ZamośćŁKS Łagów
Korona II KielceWisła Puławy
Jutrzenka GiebułtówSokół Sieniawa
Wólczanka Wólka PełkińskaOrlęta Radzyń Podlaski
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyskibaraż 1
Podlasie Biała PodlaskaAvia Świdnik
Kolejka 23
Podlasie Biała PodlaskaPodhale Nowy Targ
Avia ŚwidnikKSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
baraż 1Wólczanka Wólka Pełkińska
Orlęta Radzyń PodlaskiJutrzenka Giebułtów
Sokół SieniawaKorona II Kielce
Wisła PuławyHetman Zamość
ŁKS ŁagówChełmianka Chełm
Stal KraśnikWisłoka Dębica
KS WiązownicaLewart Lubartów
Wisła SandomierzSiarka Tarnobrzeg
Kolejka 24
Podhale Nowy TargWisła Sandomierz
Siarka TarnobrzegKS Wiązownica
Lewart LubartówStal Kraśnik
Wisłoka DębicaŁKS Łagów
Chełmianka ChełmWisła Puławy
Hetman ZamośćSokół Sieniawa
Korona II KielceOrlęta Radzyń Podlaski
Jutrzenka Giebułtówbaraż 1
Wólczanka Wólka PełkińskaAvia Świdnik
KSZO 1929 Ostrowiec ŚwiętokrzyskiPodlasie Biała Podlaska
Kolejka 25
KSZO 1929 Ostrowiec ŚwiętokrzyskiPodhale Nowy Targ
Podlasie Biała PodlaskaWólczanka Wólka Pełkińska
Avia ŚwidnikJutrzenka Giebułtów
baraż 1Korona II Kielce
Orlęta Radzyń PodlaskiHetman Zamość
Sokół SieniawaChełmianka Chełm
Wisła PuławyWisłoka Dębica
ŁKS ŁagówLewart Lubartów
Stal KraśnikSiarka Tarnobrzeg
KS WiązownicaWisła Sandomierz
Kolejka 26
Podhale Nowy TargKS Wiązownica
Wisła SandomierzStal Kraśnik
Siarka TarnobrzegŁKS Łagów
Lewart LubartówWisła Puławy
Wisłoka DębicaSokół Sieniawa
Chełmianka ChełmOrlęta Radzyń Podlaski
Hetman Zamośćbaraż 1
Korona II KielceAvia Świdnik
Jutrzenka GiebułtówPodlasie Biała Podlaska
Wólczanka Wólka PełkińskaKSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Kolejka 27
Wólczanka Wólka PełkińskaPodhale Nowy Targ
KSZO 1929 Ostrowiec ŚwiętokrzyskiJutrzenka Giebułtów
Podlasie Biała PodlaskaKorona II Kielce
Avia ŚwidnikHetman Zamość
baraż 1Chełmianka Chełm
Orlęta Radzyń PodlaskiWisłoka Dębica
Sokół SieniawaLewart Lubartów
Wisła PuławySiarka Tarnobrzeg
ŁKS ŁagówWisła Sandomierz
Stal KraśnikKS Wiązownica
Kolejka 28
Podhale Nowy TargStal Kraśnik
KS WiązownicaŁKS Łagów
Wisła SandomierzWisła Puławy
Siarka TarnobrzegSokół Sieniawa
Lewart LubartówOrlęta Radzyń Podlaski
Wisłoka Dębicabaraż 1
Chełmianka ChełmAvia Świdnik
Hetman ZamośćPodlasie Biała Podlaska
Korona II KielceKSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Jutrzenka GiebułtówWólczanka Wólka Pełkińska
Kolejka 29
Jutrzenka GiebułtówPodhale Nowy Targ
Wólczanka Wólka PełkińskaKorona II Kielce
KSZO 1929 Ostrowiec ŚwiętokrzyskiHetman Zamość
Podlasie Biała PodlaskaChełmianka Chełm
Avia ŚwidnikWisłoka Dębica
baraż 1Lewart Lubartów
Orlęta Radzyń PodlaskiSiarka Tarnobrzeg
Sokół SieniawaWisła Sandomierz
Wisła PuławyKS Wiązownica
ŁKS ŁagówStal Kraśnik
Kolejka 30
Podhale Nowy TargŁKS Łagów
Stal KraśnikWisła Puławy
KS WiązownicaSokół Sieniawa
Wisła SandomierzOrlęta Radzyń Podlaski
Siarka Tarnobrzegbaraż 1
Lewart LubartówAvia Świdnik
Wisłoka DębicaPodlasie Biała Podlaska
Chełmianka ChełmKSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Hetman ZamośćWólczanka Wólka Pełkińska
Korona II KielceJutrzenka Giebułtów
Kolejka 31
Korona II KielcePodhale Nowy Targ
Jutrzenka GiebułtówHetman Zamość
Wólczanka Wólka PełkińskaChełmianka Chełm
KSZO 1929 Ostrowiec ŚwiętokrzyskiWisłoka Dębica
Podlasie Biała PodlaskaLewart Lubartów
Avia ŚwidnikSiarka Tarnobrzeg
baraż 1Wisła Sandomierz
Orlęta Radzyń PodlaskiKS Wiązownica
Sokół SieniawaStal Kraśnik
Wisła PuławyŁKS Łagów
Kolejka 32
Podhale Nowy TargWisła Puławy
ŁKS ŁagówSokół Sieniawa
Stal KraśnikOrlęta Radzyń Podlaski
KS Wiązownicabaraż 1
Wisła SandomierzAvia Świdnik
Siarka TarnobrzegPodlasie Biała Podlaska
Lewart LubartówKSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Wisłoka DębicaWólczanka Wólka Pełkińska
Chełmianka ChełmJutrzenka Giebułtów
Hetman ZamośćKorona II Kielce
Kolejka 33
Hetman ZamośćPodhale Nowy Targ
Korona II KielceChełmianka Chełm
Jutrzenka GiebułtówWisłoka Dębica
Wólczanka Wólka PełkińskaLewart Lubartów
KSZO 1929 Ostrowiec ŚwiętokrzyskiSiarka Tarnobrzeg
Podlasie Biała PodlaskaWisła Sandomierz
Avia ŚwidnikKS Wiązownica
baraż 1Stal Kraśnik
Orlęta Radzyń PodlaskiŁKS Łagów
Sokół SieniawaWisła Puławy
Kolejka 34
Podhale Nowy TargSokół Sieniawa
Wisła PuławyOrlęta Radzyń Podlaski
ŁKS Łagówbaraż 1
Stal KraśnikAvia Świdnik
KS WiązownicaPodlasie Biała Podlaska
Wisła SandomierzKSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Siarka TarnobrzegWólczanka Wólka Pełkińska
Lewart LubartówJutrzenka Giebułtów
Wisłoka DębicaKorona II Kielce
Chełmianka ChełmHetman Zamość
Kolejka 35
Chełmianka ChełmPodhale Nowy Targ
Hetman ZamośćWisłoka Dębica
Korona II KielceLewart Lubartów
Jutrzenka GiebułtówSiarka Tarnobrzeg
Wólczanka Wólka PełkińskaWisła Sandomierz
KSZO 1929 Ostrowiec ŚwiętokrzyskiKS Wiązownica
Podlasie Biała PodlaskaStal Kraśnik
Avia ŚwidnikŁKS Łagów
baraż 1Wisła Puławy
Orlęta Radzyń PodlaskiSokół Sieniawa
Kolejka 36
Podhale Nowy TargOrlęta Radzyń Podlaski
Sokół Sieniawabaraż 1
Wisła PuławyAvia Świdnik
ŁKS ŁagówPodlasie Biała Podlaska
Stal KraśnikKSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
KS WiązownicaWólczanka Wólka Pełkińska
Wisła SandomierzJutrzenka Giebułtów
Siarka TarnobrzegKorona II Kielce
Lewart LubartówHetman Zamość
Wisłoka DębicaChełmianka Chełm
Kolejka 37
Wisłoka DębicaPodhale Nowy Targ
Chełmianka ChełmLewart Lubartów
Hetman ZamośćSiarka Tarnobrzeg
Korona II KielceWisła Sandomierz
Jutrzenka GiebułtówKS Wiązownica
Wólczanka Wólka PełkińskaStal Kraśnik
KSZO 1929 Ostrowiec ŚwiętokrzyskiŁKS Łagów
Podlasie Biała PodlaskaWisła Puławy
Avia ŚwidnikSokół Sieniawa
baraż 1Orlęta Radzyń Podlaski
Kolejka 38
Podhale Nowy Targbaraż 1
Orlęta Radzyń PodlaskiAvia Świdnik
Sokół SieniawaPodlasie Biała Podlaska
Wisła PuławyKSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
ŁKS ŁagówWólczanka Wólka Pełkińska
Stal KraśnikJutrzenka Giebułtów
KS WiązownicaKorona II Kielce
Wisła SandomierzHetman Zamość
Siarka TarnobrzegChełmianka Chełm
Lewart LubartówWisłoka Dębica

Źródło: 90minut.pl

0 0 vote
Article Rating

By Marek Jedynak

Moją pasją i specjalizacją jest dziennikarstwo. Na co dzień tworzę wielotematyczne treści. Ściśle interesuje mnie szeroko pojęta piłka nożna, wykonuję także fotografie sportowe. Jestem autorem pracy: Klub "Siarka Tarnobrzeg" i jego społeczne otoczenie (dostęp: Biblioteka Pedagogiczna w Tarnobrzegu).

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x