Sparingi: Wspólnota Serbinów pokonała w niedzielę KS Wolę Baranowską 11:2

fot. Wspólnota Serbinów l Wcześniejszy mecz z OKS Mokrzyszów

Wspólnota Serbinów rozgrywa aktualnie mecze z różnymi przeciwnikami przed startem nowego sezonu rozgrywek ligowych w klasie A.

Sparingi: OKS Wielowieś – Wspólnota Serbinów 8:1

Pierwszym zespołem, z jakim przyszło się mierzyć drużynie z Serbinowa była OKS Wielowieś. Rywal okazał się lepszy w tym pojedynku, ogrywając na swoim terenie Wspólnotę 8:1.

OKS Mokrzyszów – Wspólnota Serbinów 6:4

Kolejnym sparingpartnerem Wspólnoty Serbinów był OKS Mokrzyszów. Podobnie także i w tej rywalizacji padło wiele bramek. Zwycięska okazała się drużyna z Mokrzyszowa wygrywając 6:4.

KS Wola Baranowska – Wspólnota Serbinów 2:11

W ubiegłą niedzielę Wspólnota Serbinów w trzecim swoim sparingu wygrała 11:2 z KS Wola Baranowska. Kolejny test-mecz drużyny Marka Kulczyckiego odbędzie się 12 lipca. Wspólnota zagra wtedy z drużyną LZS Jadachy.

Druga drużyna Wspólnoty Serbinów wystartuje od nowego sezonu

Od przyszłego sezonu Wspólnota Serbinów będzie miała swoją drugą drużynę. Stanowić ją będą w głównej mierze juniorzy, którzy będą rywalizować na boiskach klasy B.

By Marek Jedynak

Moją pasją i specjalizacją jest dziennikarstwo. Na co dzień tworzę wielotematyczne treści. Ściśle interesuje mnie szeroko pojęta piłka nożna, wykonuję także fotografie sportowe. Jestem autorem pracy: Klub "Siarka Tarnobrzeg" i jego społeczne otoczenie (dostęp: Biblioteka Pedagogiczna w Tarnobrzegu).

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
©2020 - dzienniktarnobrzeski.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone