Tarnobrzeg: Zderzenie na ulicy Warszawskiej. Ranny mieszkaniec!

W poniedziałek rano, po godzinie 8. na ulicy Warszawskiej w Tarnobrzegu, doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych: Seata i Forda. W wyniku wypadku ucierpiała jedna osoba. Droga wojewódzka nr 723 (trasa Tarnobrzeg – Sandomierz) jest aktualnie zablokowana do godziny 11. Policjanci wyznaczyli objazdy.

– O godzinie 8:18 otrzymaliśmy informacje, że na ulicy Warszawskiej w Tarnobrzegu doszło do zderzenia dwóch osobowych pojazdów: Seata i Forda. Z naszych wstępnych ustaleń wynika, że 38-letni mężczyzna kierujący Seatem podczas skręcania w lewo zderzył się z jadącym Fordem Focusem. W wyniku tego zdarzenia ranny został 62-letni mieszkaniec Tarnobrzega. Mężczyzna został przetransportowany do szpitala, jest pod opieką lekarzy – informuje tarnobrzeska policja.

– Na chwilę obecną droga wojewódzka nr 723 w obu kierunkach jest zablokowana. Utrudnienia w ruchu potrwają do godziny 11 – kończy Beata Jędrzejewska – Wrona, oficer prasowy jednostki.

By Marek Jedynak

Moją pasją i specjalizacją jest dziennikarstwo. Na co dzień tworzę wielotematyczne treści. Ściśle interesuje mnie szeroko pojęta piłka nożna, wykonuję także fotografie sportowe. Jestem autorem pracy: Klub "Siarka Tarnobrzeg" i jego społeczne otoczenie (dostęp: Biblioteka Pedagogiczna w Tarnobrzegu).

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
©2020 - dzienniktarnobrzeski.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone