Sparingi: Ekoball Stal Sanok – Siarka Tarnobrzeg 0:2. Zagrali też testowani

W piątek w kolejnym już, trzecim sparingu rozegranym w ramach okresu przygotowawczego Siarka Tarnobrzeg zmierzyła się z Ekoball-em Stal Sanok. Spotkanie było kolejną okazją do sprawdzenia testowanych piłkarzy.

Siarka Tarnobrzeg rozegrała w piątek właściwie dobre obie połowy. Szczególnie aktywny na początku spotkania był Luigi D’Apollonio, który dogrywał dobre piłki do swoich kolegów. Po akcji właśnie tego zawodnika sprowadzonego z Motoru Lublin i jego dograniu do Pawła Mroza, na którym zostało odgwizdane przewinienie, tarnobrzeżanie otrzymali rzut karny. Piłkę na 11. metrze od bramki ustawił powracający po kontuzji Mateusz Janeczko i po chwili dał prowadzenie gościom.

W drugiej połowie znowu dobrze prezentowała się Siarka, a dzięki akcji zmiennika D’Apollonio w tym meczu – Kamila Kargulewicza i jego prostopadłym dograniu do skutecznego na razie w sparingach napastnika Arkadiusza Gajewskiego, Siarkowcy powiększyli przewagę nad sanoczanami, której już nie oddali.

Mecz Siarki Tarnobrzeg z Ekoballem Stal Sanok był okazją dla testowanych piłkarzy

W Siarce Tarnobrzeg zagrali także testowani piłkarze (Paweł Rogala, Aleksy Krasicki i Jakub Gessner). Z niezłej strony w tym meczu pokazał się trenerowi Grzegorzowi Opalińskiemu ten ostatni.

Ekoball Stal Sanok – Siarka Tarnobrzeg 0:2 (0:1)
Bramki: Mateusz Janeczko 34 z rzutu karnego, Arkadiusz Gajewski 51

Stal: Krzanowski – Szymon Słysz, Lorenc, Kaczmarski, Tabisz, Jaklik, Kacper Słysz, Kamil Adamiak, Posadzki, Sabolak, Karol Adamiak.

Siarka: Zoch (80. Skwarek) – Kowalik (46. Halat), Józefiak, Duda (46. Gessner), Wdowiak (46. Sulkowski) – Orzechowski (46. Tabor)- D’Apollonio (46. Kargulewicz), Rogala, Wolski (46. Krasicki), Janeczko (Wolski) – Mróz (46. Gajewski).

VIDEO: Kanał Sportowy Pod24

By Marek Jedynak

Moją pasją i specjalizacją jest dziennikarstwo. Na co dzień tworzę wielotematyczne treści. Ściśle interesuje mnie szeroko pojęta piłka nożna, wykonuję także fotografie sportowe. Jestem autorem pracy: Klub "Siarka Tarnobrzeg" i jego społeczne otoczenie (dostęp: Biblioteka Pedagogiczna w Tarnobrzegu).

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
©2020 - dzienniktarnobrzeski.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone