Tarnobrzeg: Skradziono Ci rower? Sprawdź, gdzie możesz go odzyskać!

Komenda Miejska Policji w Tarnobrzegu poszukuje właścicieli trzech jednośladów. Rowery zostały skradzione na terenie miasta Tarnobrzega lub okolic. Właściciele mogą odebrać jednoślady w jednostce Policji przy ul. 1 Maja 2.

Policjanci z Zespołu ds. Wykroczeń Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu prowadzą czynności wyjaśniające w celu ustalenia właścicieli trzech rowerów. Jednoślady zostały skradzione na terenie miasta Tarnobrzega i okolic w bliżej nieustalonym czasie.

Właścicieli pojazdów prosi się o kontakt osobisty z Komendą Miejską Policji w Tarnobrzegu ul. 1 Maja 2, pokój nr. 303 tel. służbowy 47 825 33 17 lub 47 825 33 55. Aby, odebrać swój pojazd, właściciel powinien przedstawić dokumenty świadczące o nabyciu przedmiotu.

Zabezpieczone rowery to :

1. rower marki Romet koloru czerwonego,

2. rower typu damka z napisem na ramie Amsterdam, czerwony

3. rower typu damka marki Indiana koloru miętowego.

Źródło: KMP Tarnobrzeg

By Marek Jedynak

Moją pasją i specjalizacją jest dziennikarstwo. Na co dzień tworzę wielotematyczne treści. Ściśle interesuje mnie szeroko pojęta piłka nożna, wykonuję także fotografie sportowe. Jestem autorem pracy: Klub "Siarka Tarnobrzeg" i jego społeczne otoczenie (dostęp: Biblioteka Pedagogiczna w Tarnobrzegu).

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
©2020 - dzienniktarnobrzeski.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone