Tarnobrzeg: Od poniedziałku magistrat wpuści więcej osób

Od dnia 15 czerwca 2020 r. Urząd Miasta Tarnobrzega znosi kolejne ograniczenia. Tym razem związane są one z liczbą Interesantów mogących wejść do środka budynku Urzędu Miasta Tarnobrzega.

W dalszym ciągu jednak  bezpośrednia obsługa Interesantów odbywa się tylko i wyłącznie w budynku Urzędu Miasta Tarnobrzega przy ul. Mickiewicza 7.

W związku z ograniczeniami w funkcjonowaniu Urzędu Miasta Tarnobrzega, narzuconymi przepisami prawa, przy jednym stanowisku obsługi przebywać może tylko jedna osoba (ewentualnie z opiekunem), a w pomieszczeniach Urzędu Miasta, w których odbywa się obsługa Interesantów, przebywać może nie więcej niż 1 osoba na jedno stanowisko obsługi (nie wliczając pracowników Urzędu).

Wszyscy Interesanci chcący załatwić sprawę w Urzędzie proszeni są o stosowanie się do oznaczeń i wywieszonych wewnątrz budynku informacji na temat procedur bezpieczeństwa.

Wchodząc do budynku należy zdezynfekować ręce lub skorzystać z rękawiczek. Obowiązuje nakaz zasłaniania ust i nosa oraz zachowania bezpiecznej odległości od rozmówcy – min. 1,5 m.

Każdego dnia roboczego, w godzinach 12.00–12.30 będzie przerwa na dezynfekcję pomieszczeń, w których obsługiwani są Interesanci.

Stanowiska obsługi mieszczą się na parterze budynku i obejmują:

  • Biuro Obsługi Interesantów,
  • Urząd Stanu Cywilnego,
  • Wydział Spraw Obywatelskich i Zarządzania Kryzysowego w zakresie spraw ewidencji ludności oraz dowodów osobistych,
  •  Kasę,
  • Kancelarię Ogólną,
  • Miejskiego Rzecznika Konsumentów.

W dalszym ciągu magistrat apeluje, aby ograniczyć osobiste wizyty w Urzędzie do najpilniejszych spraw. Zaleca kontakt za pomocą platformy e–PUAP, poczty elektronicznej lub tradycyjnej, bądź telefoniczny, a także dokonywanie płatności przelewem.

źródło: UM Tarnobrzeg

By Marek Jedynak

Moją pasją i specjalizacją jest dziennikarstwo. Na co dzień tworzę wielotematyczne treści. Ściśle interesuje mnie szeroko pojęta piłka nożna, wykonuję także fotografie sportowe. Jestem autorem pracy: Klub "Siarka Tarnobrzeg" i jego społeczne otoczenie (dostęp: Biblioteka Pedagogiczna w Tarnobrzegu).

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
©2020 - dzienniktarnobrzeski.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone