Tarnobrzeg. Skatepark: Radny Sławomir Partyka osobiście dokonał wizji lokalnej obiektu

 

Radny Partyka zainteresowany poprawnością wykonania skateparku w sobotę (30.05.2020) osobiście dokonał wizji lokalnej, na podstawie której przesłał nam kilka zdjęć, które nie budzą entuzjazmu.

– Konsultacje miałem z Panem który buduje takie konstrukcje. Zapoznałem się z dokumentacją przetargową, zobaczyłem przesłane zdjęcia. W sobotę byłem na miejscu żeby przekonać się osobiście jak inwestycja jest zrealizowania i zrobiłem kilka zdjęć. Park w wielu miejscach wygląda jak przed remontem a pomalowane elementy są niezgodne z wytycznymi w dokumentacji technicznej. Jestem przygotowany merytorycznie i będę na kolejnym odbiorze – dodaje tarnobrzeski radny Sławomir Partyka.

By Marek Jedynak

Moją pasją i specjalizacją jest dziennikarstwo. Na co dzień tworzę wielotematyczne treści. Ściśle interesuje mnie szeroko pojęta piłka nożna, wykonuję też fotografie sportowe.

One thought on “Tarnobrzeg. Skatepark: Radny Sławomir Partyka osobiście dokonał wizji lokalnej obiektu”
  1. Pod farba kryje się więcej mankamentów wszystko jest przygotowywane pod odbiór tylko i wyłącznie. Poza tym nie spotkałem się jeszcze ze skate Parkiem który by był malowany, chyba że w grafitti. Poza tym jeśli ktoś maluję tego typu obiekt to chce coś ukryć.

     

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.