Tarnobrzeg. Skatepark: Miasto zmobilizuje wykonawcę do usunięcia usterek?

Wysłaliśmy pytania do tarnobrzeskiego magistratu dotyczące dzisiejszego niedoszłego odbioru skateparku w Tarnobrzegu. Otrzymaliśmy odpowiedź potwierdzającą naszą wcześniejszą publikację i dzisiejsze stanowisko komisji sprzed godziny 12:00.

Dziennik Tarnobrzeski: Co miasto zamierza zrobić z tą inwestycją?
Jak dowiedzieliśmy się dzisiaj wykonawca ma do tygodnia czasu na jej poprawę, jak wskazano podczas niedoszłego odbioru. Czy miasto będzie zgłaszać większe poprawki niż te określone a decyzja pozostanie tylko w rękach komisji? – pytamy.

– W trakcie odbioru skate-parku w Tarnobrzegu, ul. Przy Zalewie w dn.27.05.2020 r., przedmiot zadania nie został odebrany i nie został dopuszczony do użytkowania. Wyznaczony został termin na usunięcie usterek. Wykonawca ma na to 7 dni. Zakwestionowano względy estetyczne przedmiotu zadania m.in. brak wygładzenia powierzchni – informuje Wojciech Lis, rzecznik prasowy Urzędu Miasta Tarnobrzega.

Otrzymaliśmy także dziś wiadomość od tarnobrzeskiego radnego Sławomira Partyki, który zaoferował swoją pomoc tarnobrzeskim skejterom i po zebraniu informacji zapowiedział pismo do prezydenta Dariusza Bożka w tej sprawie.

By Marek Jedynak

Moją pasją i specjalizacją jest dziennikarstwo. Na co dzień tworzę wielotematyczne treści. Ściśle interesuje mnie szeroko pojęta piłka nożna, wykonuję także fotografie sportowe. Jestem autorem pracy: Klub "Siarka Tarnobrzeg" i jego społeczne otoczenie (dostęp: Biblioteka Pedagogiczna w Tarnobrzegu).

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
kmicic66
kmicic66
5 miesięcy temu

Panie Sławomirze – tych usterek nie da się usunąć w 7 dni, w tym terminie można tylko pobieżnie, dla oka podszpachlować, podrównać niedoskonałości. Po takich “poprawkach” obiekt bardzo szybko zacznie się sypać i nawet optymistycznie zakładając, że wykonawca będzie dotrzymywał warunków gwarancji i poprawiał niedoróbki to skatepark będzie więcej zamknięty niż otwarty. Nie dajcie się oszukać!!!kmicic66

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
©2020 - dzienniktarnobrzeski.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone