Wesele do 50 uczestników, transport okołolotniczy? Już niebawem!

 

Ministerstwo Zdrowia w ramach kolejnego etapu “odmrażania” gospodarki zarekomendowało zgodę na organizację wesel do 50 uczestników – poinformował w piątek w “PN” wiceminister zdrowia Janusz Cieszyński.

Ostateczne decyzje w tej sprawie należą rzecz jasna do Rady Ministrów. Szczegóły w przyszłym tygodniu ma przedstawić premier Mateusz Morawiecki.

Konsultacje Ministerstwa Rozwoju przed kolejnym etapem odmrażania sektorów gospodarki 2020

“MR prowadzi konsultacje ws. wytycznych dla branż, które czekają na odmrożenie, m.in. eventowej, ślubnej oraz z właścicielami parków rozrywki. Przygotowujemy je we współpracy z Głównym Inspektoratem Sanitarnym i Ministerstwem Zdrowia.

Zakończyliśmy już rozmowy ws. wytycznych dotyczących funkcjonowania – po odmrożeniu – salonów piercingu i tatuażu oraz solariów. W przyszłym tygodniu rozpoczniemy opracowywanie wytycznych m.in. dla branży transportu okołolotniczego” – poinformowała w komunikacie wiceminister rozwoju Olga Ewa Semeniuk.

Źródło: Polsat News / MR

By Marek Jedynak

Moją pasją i specjalizacją jest dziennikarstwo. Na co dzień tworzę wielotematyczne treści. Ściśle interesuje mnie szeroko pojęta piłka nożna, wykonuję także fotografie sportowe. Jestem autorem pracy: Klub "Siarka Tarnobrzeg" i jego społeczne otoczenie (dostęp: Biblioteka Pedagogiczna w Tarnobrzegu).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.