Tarnobrzeski magistrat nominowany w konkursie Idol Województwa Podkarpackiego 2020

Tarnobrzeski magistrat został nominowany w konkursie Idol Województwa Podkarpackiego 2020 w kategorii Urząd Otwarty dla Niewidomych. Tarnobrzeg został doceniony m.in. za brajlowski przewodnik po mieście.

Teraz czas na przejście do etapu krajowego konkursu 2020

Dobrą wiadomość o nominowaniu Urzędu Miasta Tarnobrzega w konkursie Idol Województwa Podkarpackiego 2020 przekazał jego organizator, Fundacja Szansa dla Niewidomych

Celem konkursu jest między innymi wyróżnienie osób, firm i instytucji, które w najznakomitszy sposób zasłużyły się w dziedzinie nowoczesnej rehabilitacji niewidomych i słabowidzących, promocją zaangażowania społecznego oraz dzieleniem się pozytywnymi doświadczeniami, które wpływają na integrację wewnątrzśrodowiskową. Konkurs jest podzielony na dwa etapy: wojewódzki i krajowy. Laureaci pierwszego etapu wezmą udział w konkursie krajowym.

Głosowanie jest dostępne na stronie internetowej Fundacji Szansa dla Niewidomych pod adresem: http://idol.szansadlaniewidomych.org/p/9

Informacja o konkursie zamieszczona poniżej umożliwia dostęp do niej również osobom z dysfunkcją wzroku, którzy używają programu udźwiękawiającego z syntezatorem mowy:

Konkurs IDOL WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO 2020. W Kategorii URZĄD OTWARTY DLA NIEWIDOMYCH prosimy o głosy na URZĄD MIASTA W TARNOBRZEGU. Wystarczy wejść na stronę http://idol.szansadlaniewidomych.org/p/9, wpisać adres e-mail, kliknąć oddaj głos i potwierdzić link otrzymany na maila. Głosowanie jest bezpłatne. Trwa do 7 czerwca 2020 roku. Organizatorem Konkursu jest Fundacja Szansa dla Niewidomych. Regionalni zwycięzcy wybrani poprzez głosowanie internetowe zostaną kandydatami w Konkursie Krajowym. Ostateczne wyniki zostają ogłoszone podczas krajowej Konferencji REHAB FOR THE BLIND IN POLAND w Warszawie.

Źródło: UM Tarnobrzeg

By Marek Jedynak

Moją pasją i specjalizacją jest dziennikarstwo. Na co dzień tworzę wielotematyczne treści. Ściśle interesuje mnie szeroko pojęta piłka nożna, wykonuję też fotografie sportowe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.