-Dobrze się stało, że nie wyrzuciliśmy pieniędzy w błoto – mówi tarnobrzeski radny Sławomir Partyka

Podczas pierwszej zdalnej sesji Rady Miasta Tarnobrzega przegłosowano projekt uchwały ws. zmian w budżecie i pomniejszenia wydatków o pozycję “wykonania otworu eksploatacyjnego w obrębie Jeziora Tarnobrzeskiego wraz z wykonaniem badań”, w celu szukania wód siarczkowych. Dokonuje się zmniejszenia planu wydatków o kwotę 70000 zł.

– Uważam, że słusznie RM podjęła taką decyzję. Poszukiwanie tych wód od początku było dla mnie jak szukanie igły w stogu siana. Nigdy nie dałem wiary populistycznym przemowom i obietnicom byłego radnego Tadeusza Zycha. Dobrze się stało, że nie wyrzuciliśmy tych pieniędzy w błoto. Głosowałem ZA przesunięciem tych środków i też taka opinię wyraziłem na dzisiejszej Sesji Rady Miasta Tarnobrzeg – mówi Sławomir Partyka.

fot. Sławomir Partyka

Poniżej retransmisja pierwszej zdalnej sesji Rady Miasta Tarnobrzega 20.05.2020:

https://esesja.tv/transmisja/7034/xxvii-nadzwyczajna-sesja-rady-miasta-tarnobrzega-z-dnia-20-maja-2020-r.htm

By Marek Jedynak

Moją pasją i specjalizacją jest dziennikarstwo. Na co dzień tworzę wielotematyczne treści. Ściśle interesuje mnie szeroko pojęta piłka nożna, wykonuję także fotografie sportowe. Jestem autorem pracy: Klub "Siarka Tarnobrzeg" i jego społeczne otoczenie (dostęp: Biblioteka Pedagogiczna w Tarnobrzegu).

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
©2020 - dzienniktarnobrzeski.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone