Salony fryzjerskie 2020: Kiedy wreszcie się ostrzyżemy?

Otwarcie salonów fryzjerskich i kosmetycznych w maju?

Jak wskazali autorzy sondażu IMAS International na zlecenie Krajowego Rejestru Długów, obecnie największym wyzwaniem są zamknięte salony fryzjerskie i kosmetyczne. Wskazało tak 58,4 proc. badanych, niezależnie od wieku, płci i miejsca zamieszkania.

Rzecznik rządu pytany w programie „Wydarzenia i Opinie” w stacji Polsat News o otwarcie salonów fryzjerskich i kosmetycznych, odparł, że jest to kwestia, która będzie elementem kolejnego etapu odmrażania gospodarki.

Rzecznik rządu pytany o możliwy termin wznowienia działalności salonów fryzjerskich i kosmetycznych ocenił, że jego zdaniem realnym terminem jest połowa maja. – „Liczymy na to, że jeżeli liczba zachorowań nie zwiększy się i wszyscy będziemy się stosować do tych standardów, które obowiązują, takich jak noszenie maseczek w miejscach publicznych, to faktycznie będzie to możliwe” – stwierdził Piotr Müller.

By Marek Jedynak

Moją pasją i specjalizacją jest dziennikarstwo. Na co dzień tworzę wielotematyczne treści. Ściśle interesuje mnie szeroko pojęta piłka nożna, wykonuję także fotografie sportowe. Jestem autorem pracy: Klub "Siarka Tarnobrzeg" i jego społeczne otoczenie (dostęp: Biblioteka Pedagogiczna w Tarnobrzegu).

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
©2020 - dzienniktarnobrzeski.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone