Tarnobrzeg: Policja apeluje o pozostanie w domach podczas Świąt Wielkanocnych 2020

policja sprawdza respektowanie przepisów podczas świąt 2020

Święta Wielkanocne to czas, który zgodnie z tradycją obchodzimy w gronie rodzinnym. Pamiętajmy jednak, że kluczem do ograniczenia zakażeń koronawirusa jest maksymalne ograniczanie kontaktów. Dlatego apelujemy, aby te święta spędzić w domach, bez odwiedzin swoich rodzin i bliskich. Policjanci będą czuwali nad bezpieczeństwem mieszkańców Tarnobrzega, będą prowadzić kontrole na drogach, sprawdzać miejsca, w których mogą być łamane nowe ograniczenia.

W okresie świątecznym nad bezpieczeństwem mieszkańców miasta i powiatu tarnobrzeskiego czuwać będą policjanci służby prewencyjnej i kryminalnej. Dzielnicowi będą prowadzić kontrole osób, które są objęte kwarantanną domową, a policjanci ruchu drogowego, będą zwracać uwagę przede wszystkim na trzeźwość kierujących, sposób przewożenia w środkach transportu publicznego ilości pasażerów, oraz stosowanie się kierowców do ograniczeń prędkości.

Apelujemy do Państwa, aby w tym okresie pozostać w swoich domach. To od nas zależy czy pokonamy koronawirusa.

Źródło: KMP Tarnobrzeg

By Marek Jedynak

Moją pasją i specjalizacją jest dziennikarstwo. Na co dzień tworzę wielotematyczne treści. Ściśle interesuje mnie szeroko pojęta piłka nożna, wykonuję także fotografie sportowe. Jestem autorem pracy: Klub "Siarka Tarnobrzeg" i jego społeczne otoczenie (dostęp: Biblioteka Pedagogiczna w Tarnobrzegu).

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
©2020 - dzienniktarnobrzeski.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone