Siarka Tarnobrzeg przeciwko koronie. Kup bilety na mecz przyjaźni i wesprzyj klub!

wisłoka dębica - siarka tarnobrzeg

SIARKA PRZECIWKO KORONIE! (KOMUNIKAT)
Cały świat skupiony jest na walce z wirusem. To trudny czas dla wielu ludzi obawiających się o zdrowie i życie swoje lub swoich najbliższych. Nie gra liga. Rozgrywki zostały zawieszone i nie wiemy czy w najbliższym czasie uda się je wznowić. W coraz trudniejszej sytuacji znajdują się kluby sportowe. Wiele z nich nie przetrwa. Równie trudna sytuacja jest w Klubie Sportowym SIARKA – w Naszym Klubie. SIARKA potrzebuje naszego wsparcia, wsparcia swoich kibiców stęsknionych za ligową piłką, za piłkarskimi emocjami.
18 kwietnia rozegrany miał zostać mecz wyjątkowy. Na Park Arenie w Dębicy rywalizować miały zespoły Wisłoki i Siarki. Nie będziemy rozpisywać się o stosunkach panujących pomiędzy sympatykami tych drużyn, bo przecież każdy z nas wie jak to wygląda. MECZ PRZYJAŹNI miał przyciągnąć na PARK ARENĘ komplet publiczności. To wspaniałe piłkarskie święto niestety zepsuł wirus korona. Mimo, że meczu nie będzie, prowadzona jest internetowa sprzedaż biletów na to spotkanie. KUPUJĄC BILET NA SEKTOR GOŚCI wspierasz tarnobrzeski klub. Cała zebrana kwota zasili jego konto.
Cena jednego biletu to 10 PLN, każdy może kupić dowolną ilość biletów. Zanosi się na zaciętą rywalizację z kibicami z zielonej części Dębicy. Postarajmy się kupić więcej biletów od gospodarzy 😉 Ci, którzy kupią bilet cegiełkę i udostępnią ten post, nie tylko pomogą swojemu Klubowi ale i wezmą udział w losowaniu pakietu siarkowych gadżetów.
“WSZYSCY RAZEM WSPIERAMY SIARKĘ…” – przekłujmy te słowa w czyny. I zaśpiewajmy lekko zmienioną wersję innego kibicowskiego hitu: “NAWET SŁYNNY WIRUS KORONA, NASZEJ SIARKI NIE POKONA!” 😉
Bilety kupicie na:
http://bilet.pax.pl/
Pamiętajcie,by kupować bilety na SEKTOR GOŚCI!

Źródło: Siarka Tarnobrzeg

By Marek Jedynak

Moją pasją i specjalizacją jest dziennikarstwo. Na co dzień tworzę wielotematyczne treści. Ściśle interesuje mnie szeroko pojęta piłka nożna, wykonuję także fotografie sportowe. Jestem autorem pracy: Klub "Siarka Tarnobrzeg" i jego społeczne otoczenie (dostęp: Biblioteka Pedagogiczna w Tarnobrzegu).

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
©2020 - dzienniktarnobrzeski.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone